Matka Sylvestra Stallone'a wcześniej wyglądała tak. Teraz 92-latka wygląda... seksownie? Nie uwierzycie, jak się zmieniła

Jackie Stallone przeszła prawdziwą metamorfozę.

Jackie Stallone od wielu lat jest wielką fanką medycyny estetycznej. Niestety w pewnym momencie uzależniła się od operacji, a jej wygląd był nieco przerażający. Niedawno pojawiła się jednak na oficjalnej premierze zupełnie odmieniona.

92-letnia matka gwiazdora pojawiła się na premierze filmu "Niezniszczalni 3", w którym jej syn Sylvester Stallone zagrał główną rolę. Jackie Stallone skutecznie odwróciła uwagę od obsady hollywoodzkiej produkcji. Dlaczego? Pierwszy raz od paru lat wyglądała naprawdę dobrze. Mama gwiazdora przyszła na imprezę w szpilkach i miała na sobie spódniczkę mini. Co więcej, jej twarz wyglądała na bardziej "ludzką" niż chociażby w zeszłym roku.

<< TAK TERAZ WYGLĄDA JACKIE STALLONE >>

Internauci od razu zauważyli różnicę w wyglądzie Jackie Stallone i nie trzeba było długo czekać na ich pozytywną reakcję.

Nawet dobra noga - stwierdziła jedna z internautek.
To uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że wygląda w tej sukience lepiej, niż Ty... - wtórowała jej inna.

Komentarze o Jackie StalloneScreen z Facebook.com/vogulepoland

[AKTUALIZACJA] 15.08.14. 10:25

Drodzy czytelnicy, zawsze doceniamy Waszą czujność. Mieliście rację, na zdjęciach jest Ivone Weldon. Celebrytka słynąca z zamiłowania do poprawiania urody wielokrotnie była już mylona z Jackie Stallone. Tym razem "nabrać" dała się większość portali plotkarskich i rozrywkowych na całym świecie. Dziękujemy Wam za zwrócenie uwagi!

al

Więcej o:
Komentarze (16)
Matka Sylvestra Stallone'a wcześniej wyglądała tak. Teraz 92-latka wygląda... seksownie? Nie uwierzycie, jak się zmieniła
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 35 razy 23

  Szkoda mi tej i innych kobiet, które stają się ofiarami "ostrzykiwania," operacji itd.
  Jak zaczniesz nie masz odwrotu. A finał jest taki jak widać. Przykre.

 • Ania Witch

  Oceniono 25 razy 19

  Tak wszystko okej, tylko na tych zdjęciach to nie ona;]

 • browaryr

  Oceniono 22 razy 12

  i sniadanie poszło w piiiz.duuu...

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 14 razy 12

  Dobrze, że po słowie "seksownie" daliście znak zapytania, bo zaczęłabym martwić się o Was na poważnie ;p

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 11 razy 7

  Jej jest potrzebny dobry psychiatra, bo wypełniacze już dawno przedawkowała... Aż przykro patrzeć.

 • rila

  Oceniono 13 razy 5

  92 lata a wygląda jak na 70 :) Co prawda nadal koszmarek, ale zdecydowanie lepiej niż 2 lata temu. Zapewne teraz inwestuje w lepszego chirurga. Tylko czemu Sylwester ją zabiera na te premiery?! przeciez potem cały świat ma z niej polewkę. Aczkolwiek podziwiam że mimo zaawanswanego wieku się trzyma tak dobrze- dobrze ze pieniadze jej syna nie sa inwestowane tylko w botoks i kwas ale również w samą kondycję i zdrowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX