Wiadomo, z kim Rafał Maserak zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". Mają szanse na zwycięstwo?

Wytańczą sobie pierwsze miejsce?

Powoli do mediów trafiają kolejne informacje o drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Z kim zatańczy Rafał Maserak? Tancerz będzie partnerował Marcelinie Zawadzkiej.

Tydzień temu do mediów wyciekła pełna lista gwiazd, które zatańczą w drugiej edycji polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami". Teraz stopniowo dowiadujemy się, z jakimi tancerzami przyjdzie im trenować. Kilka dni temu informowaliśmy, z kim zatańczą lidera zespołu "Boys" i Mister Polski. Dziś Afterparty.pl podaje z kolei, że Rafał Maserak będzie partnerował Marcelinie Zawadzkiej.

Dogadują się świetnie. Na treningach jest dużo poczucia humoru, bo Marcelina i Rafał to dusze towarzystwa. Do tego tworzą piękną parę, on przystojny brunet, ona ognista blondynka - mówi anonimowe źródło serwisu.
<< NAZWISKA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW >>

Do tej pory nazwisko Maserak prawie zawsze "gwarantowało" wysokie noty. Przystojny tancerz w poprzedniej edycji wytańczył sobie z Joanną Moro drogę do finału, wcześniej z Małgorzatą Foremniak także zajął drugie miejsce. Z Anną Muchą i Julią Kamińską sięgnęli po Kryształową Kulę. Jak pójdzie tym razem?

karo