"Prawie przyćmiła sławną matkę". Nie wiedzieliśmy, że Meryl Streep ma taką piękną córkę

Trudno oderwać od niej wzrok.

Kiedy Meryl Streep pojawia się na premierze, oczy wszystkich są zwrócone na nią. Tym razem miała jednak poważną konkurencję - własną córkę.

Louisa Gummer ma dopiero 23 lata, ale "Daily Mail" już napisał o niej, że na premierze filmu "Dawca Pamięci" o mały włos nie zdetronizowała sławnej matki:

Meryl Streep prawie przyćmiona przez swoją BARDZO stylową córkę, modelkę Louisę Gummer - brzmiał nagłówek artykułu o premierze filmu.

Najmłodsza córka legendy kina jest modelką i, choć odziedziczyła po Streep hipnotyzującą urodę i magnetyczne spojrzenie, ma zdecydowanie bardziej regularne rysy i perfekcyjną figurę.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ PIĘKNEJ CÓRKI MERYL STREEP >>

Meryl Streep i Louisa GummerMatt Baron/BEI/REX

Streep jest genialną aktorką i zawsze zachwyca, obojętnie jak wygląda i co ma na sobie. Ale nawet jej najwięksi fani przyznają, że nie należy do kobiet, które mają dobry styl. Za to Louisa pojawiła się na premierze w białym żakiecie oversize, połyskujących spodniach podkreślających zgrabne nogi i wysokich szpilkach. Wyglądała modnie i świeżo. Co ciekawe, Streep wybrała zestaw w podobnym stylu. Czyżby córka pomagała mamie szykować się na wielkie wyjścia?

Najmłodsza córka Meryl Streep póki co nie idzie w ślady mamy. Jest modelką w prestiżowej agencji IMG, a w swoim portfolio ma m.in. sesje dla włoskiego wydania "Vanity Fair". W filmach gra za to jej starsza siostra - Mamie Gummer (31 lat). Najstarszy syn Streep, 34-letni Henry Wolfe Gummer jest muzykiem wykonującym muzykę z gatunku indie-pop.

 

Mamie Gummer, Meryl StreepAP

 

jus