Kiedyś była idolką nastolatek. Barton sporo przytyła, a teraz ma problemy finansowe. "Wszystko spadło na mnie równocześnie"

Mischa Barton chce spieniężyć swój dom.
Dawna idolka nastolatek na dnie Barton ma problemy finansowe. "Wszystko spadło na mnie równocześnie" Choć niedawno Mischa Barton była jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w Hollywood, teraz przechodzi poważne problemy finansowe - musi sprzedać dom. Choć jeszcze niedawno Mischa Barton była jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w Hollywood, teraz przechodzi bardzo poważne problemy finansowe. Gdy Mischa Barton miała 19 lat, a serial "Życie na fali" (ang. "The O.C.") święcił triumfy na całym świecie, ona kupiła luksusową willę w Beverly Hills. Rezydencja z 8 sypialniami, 11 łazienkami i 3 domkami dla gości w 2005 roku wyceniana była na 6,4 mln dolarów. Teraz, według TMZ, Burton nie jest w stanie poradzić sobie ze spłatą hipoteki domu, która jest zadłużona na 100 tysięcy dolarów. Aktorka od kilku lat próbuje sprzedać willę, jednak nadal bez skutku. Dlaczego nastoletnia gwiazda popadła w tak duże kłopoty finansowe? W 2007 została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających i bez prawa jazdy. Znaleziono przy niej wówczas marihuanę. 21-letnia wówczas aktorka straciła kontrolę nad swoim życiem. Coraz częściej pojawiały się w mediach zdjęcia, na którym było widać, jak Mischa ostro imprezuje. Schudła, miała podkrążone oczy, zaniedbane włosy. W 2009 przeżyła załamanie nerwowe, na krótki okres została ubezwłasnowolniona. - Przechodziłam przez trudny okres w moim życiu. Z dnia na dzień czułam się coraz gorzej. Można to porównać do ogromnej burzy, wszystkie problemy spadły na mnie równocześnie - mówiła dla "People". Potem o Barton przycichło. Wycofała się z życia publicznego, przytyła, za co była mocno krytykowana w mediach. Teraz jednak, gdy wydawało się, że wyszła na prostą, musi się jeszcze zmierzyć z echem dawnego życia i naprawić swoje finanse. Jedną z prób załatania budżetu był jej występ w reklamie e-papierosów. Choć Barton z pewnością przydałaby się teraz propozycja na miarę "Życia na fali", aktorka wyznała, że gdyby znów miałaby dokonać wyboru, odrzuciłaby propozycję producentów kasowego serialu. - Gdybym znów miała zadecydować, pewnie bym nie zagrała - powiedziała w rozmowie z Metroco.uk. - (...) Ludzie mówią, że powinno się być wdzięcznym za to, co się ma, ja jednak nie tego się spodziewałam.

Choć jeszcze niedawno Mischa Barton była jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w Hollywood, teraz przechodzi bardzo poważne problemy finansowe.

Gdy Mischa Barton miała 19 lat, a serial "Życie na fali (ang. "The O.C.") święcił triumfy na całym świecie, ona kupiła luksusową willę w Beverly Hills. Rezydencja z 8 sypialniami, 11 łazienkami i 3 domkami dla gości w 2005 roku wyceniana była na 6,4 mln dolarów.

Teraz, według TMZ, Barton nie jest w stanie poradzić sobie ze spłatą hipoteki domu, która jest zadłużona na 100 tysięcy dolarów. Aktorka od kilku lat próbuje sprzedać willę, jednak nadal bez skutku. Dlaczego nastoletnia gwiazda popadła w tak duże kłopoty finansowe?

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIAŁA SIĘ MISCHA BARTON >>

EAST NEWSEast News

W 2007 została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających i bez prawa jazdy. Znaleziono przy niej wtedy marihuanę. 21-letnia wówczas aktorka straciła kontrolę nad swoim życiem. Coraz częściej pojawiały się w mediach zdjęcia, na którym było widać, jak Mischa ostro imprezuje. Schudła, miała podkrążone oczy, zaniedbane włosy. W 2009 roku przeżyła załamanie nerwowe, na krótki okres została ubezwłasnowolniona.

Przechodziłam przez trudny okres w moim żuciu. Z dnia na dzień czułam się coraz gorzej. Można to porównać do ogromnej burzy, wszystkie problemy spadły na mnie równocześnie - mówiła dla "People".

05/31/2014 - Mischa Barton - Mischa Barton Hosts Epic Saturdays at The Pool After Dark at Harrahs Resort in Atlantic City - May 31, 2014 - The Pool After Dark at Harrahs Resort - Atlantic City, NJ, USA - Keywords: Full Length Shot, Mischa Barton, Actor, Actress, Model, Fashion Designer, Fashion, Celebrity, Celebrities, The O.C., Entertainment Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Paul Froggatt / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1Paul Froggatt / PR Photos / Paul Froggatt / PR Photos

Potem o Barton przycichło. Wycofała się z życia publicznego, przytyła, za co była mocno krytykowana w mediach. Teraz jednak, gdy wydawało się, że wyszła na prostą, musi się jeszcze zmierzyć z echem dawnego życia i naprawić swoje finanse. Jedną z prób załatania budżetu był jej występ w reklamie e-papierosów. Choć Barton z pewnością przydałaby się teraz propozycja na miarę "Życia na fali", aktorka wyznała, że gdyby znów miała dokonać wyboru, odrzuciłaby propozycję producentów kasowego serialu.

Gdybym znów miała zadecydować, pewnie bym nie zagrała - powiedziała w rozmowie z Metro.co.uk. - (...) Ludzie mówią, że powinno się być wdzięcznym za to, co się ma, ja jednak nie tego się spodziewałam.

karo