Kardashian u Kimmela. Myślała, że to będzie zwykły wywiad, a zamiast tego została poproszona o... Tego się nie spodziewała!

Celebrytka była gościem programu Jimmiego Kimmela. A tam moc niespodzianek.

Kim Kardashian była gościem ostatniego odcinka programu "Jimmy Kimmel Live". Prowadzący, który został niedawno rodzicem, wymyślił dla celebrytki nietypowe zadanie. Musiała zmierzyć się z nim w dziwnej konkurencji.

Tego raczej się nie spodziewała. Wystrojona Kim Kardashian została poproszona o zmianę pieluchy lalce. Oczywiście był haczyk - miał to być pojedynek z Jimmym i to na czas. Kto zmieni więcej pieluch w ciągu półtorej minuty - wygrywa. Kardashian podjęła rękawicę. Poprawiła włosy i sukienkę, zdjęła biżuterię i do dzieła!

Przeważnie zdejmuję pierścionki, gdy mam zamiar zmienić pieluchę - powiedziała celebrytka.

Zawody rozpoczęły się i nie obyło się bez niespodzianek. Lalka, którą przewijał Kimmel zaczęła... siusiać. Mimo to nie poddał się i walczył o zwycięstwo do końca. Kto wygrał? Zobaczcie sami.

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Kardashian u Kimmela. Myślała, że to będzie zwykły wywiad, a zamiast tego została poproszona o... Tego się nie spodziewała!
Zaloguj się
 • piroman

  Oceniono 10 razy 4

  " Myślała, że to będzie ...".
  A gdzie u niej znajduje się organ służący do myślenia ?

 • apostazjakatole

  Oceniono 30 razy 0

  czemu ta wywloka znana z tego ze jest znana jest ciagle reklamowana na wszystkich portalach swiata OO normalnie zywe perpetum mobile celebryckie SZOK

 • m.kowal

  Oceniono 18 razy -6

  A wiecie, że ona uwielbia chodzić bez stanika po mieście? Więcej fotek jej macie na wpadkowo.pl :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX