Magda Lamparska chwali się płaskim brzuchem na FB. Co za metamorfoza! Aktorka szczuplejsza niż kiedykolwiek

Metamorfoza Magdaleny Lamparskiej.
Lamparska chwali się płaskim brzuchem Aktorka szczuplejsza niż kiedykolwiek Kolejna gwiazda złapała sportowego bakcyla. Pasją biegania zaraziła się ostatnio Magdalena Lamparska, która pochwaliła się na Facebooku swoim płaskim brzuchem Kolejna gwiazda złapała sportowego bakcyla. Pasją biegania zaraziła się ostatnio Magdalena Lamparska. Korzystne dla sylwetki skutki takiej "choroby" powalają na kolana. Jeśli przyjrzeć się stylizacjom Magdaleny Lamparskiej z ostatnich dwóch lat, można by z ręką na sercu wystawić aktorce 5+. Z plusem, bo z miesiąca na miesiąc jej styl się poprawia, a garderoba jest coraz ciekawsza. Równie wysoko ocenić należałoby jej sylwetkę, która staje się coraz smuklejsza i coraz lepiej umięśniona. Dowód? Zdjęcie płaskiego brzucha na jej Facebooku. Aktorka znana m.in z seriali "Hotel 52" i "To nie koniec świata!" zaczęła biegać, a nowe hobby wyraźnie jej służy. Jak bardzo? Lamparska w ciągu ostatnich kilku lat przeszła ogromną przemianę. Wahania wagi były ponoć spowodowane problemami z tarczycą, przez które aktorka miała poddać się kuracji hormonalnej - donosił "Fakt" dwa lata temu. Teraz jednak o jakimkolwiek zbędnym gramie tłuszczu nie może być mowy. Gwiazda wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Piękna Magdalena Lamparska wraca na ekrany z nową figurą. Powiedziała o swojej wielkiej pasji

Kolejna gwiazda złapała sportowego bakcyla. Pasją biegania zaraziła się ostatnio Magdalena Lamparska. Korzystne dla sylwetki skutki takiej "choroby" powalają na kolana.

Jeśli przyjrzeć się stylizacjom Magdaleny Lamparskiej z ostatnich dwóch lat, można by z ręką na sercu wystawić aktorce 5+. Z plusem, bo z miesiąca na miesiąc jej styl się poprawia, a garderoba jest coraz ciekawsza. Równie wysoko ocenić należałoby jej sylwetkę, która staje się coraz smuklejsza i coraz lepiej umięśniona. Dowód? Zdjęcie płaskiego brzucha na jej Facebooku. Aktorka znana m.in z seriali "Hotel 52" i "To nie koniec świata!" zaczęła biegać, a nowe hobby wyraźnie jej służy. Jak bardzo?

 

<< ZOBACZ, JAK SIĘ ZMIENIŁA >>

 

Lamparska w ciągu ostatnich kilku lat przeszła ogromną przemianę. Wahania wagi były ponoć spowodowane problemami z tarczycą, przez które aktorka miała poddać się kuracji hormonalnej - donosił "Fakt" dwa lata temu. Teraz jednak o jakimkolwiek zbędnym gramie tłuszczu nie może być mowy. Gwiazda wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

karo