Takie wyznania to rzadkość. Katarzyna Skrzynecka komentuje swoją wagę

Gwiazda "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szczerze o swoim wyglądzie.
Skrzynecka komentuje swoją wagę Gwiazda "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szczerze o swoim wyglądzie - Pięć kilogramów to nie dramat. Nie to jest w macierzyństwie najważniejsze - tak komentuje swoją wagę po ciąży Katarzyna Skrzynecka. Aktorka zawsze była atrakcyjną i seksowną kobietą, ale odkąd trzy lata temu urodziła córeczkę, przybyło jej kilka nadprogramowych kilogramów. Jeśli jednak myślicie, że się tym przejmuje, grubo się mylicie. Katarzyna Skrzynecka nie może ostatnio narzekać na brak sukcesów. Najpierw doczekała się z mężem Marcinem Łopuckim wymarzonego dziecka, a później wygrała pierwszą edycję hitowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka przypomniała wszystkim o swoim wielkim talencie i jesienią zasiądzie w jury drugiej edycji programu. Nie wszystko jednak ułożyło się po myśli aktorki. Skrzynecka przyznała ostatnio w rozmowie z magazynem "Show", że po ciąży jej ciało się zmieniło i mocno przybrała na wadze. Mimo to gwiazda podkreśla, że akceptuje swoją nową sylwetkę, bo najważniejsza jest dla niej w tej chwili córka. - Przybyło mi kilka dodatkowych 5-6 kilogramów. Jednak jeśli między zajęciami w pracy mam trzy godziny wolnego i wybór czy biec na siłownię, czy do córki, to oczywiście, że wybiorę to drugie - tłumaczy gwiazda. Aktorka zapewnia też, że problemy z utrzymaniem wagi to nie koniec świata i planuje w przyszłości powrót do aktywnego trybu życia. Dopiero gdy Alisia pójdzie do przedszkola zyskam więcej czasu i będę mogła uprawiać sport. Przecież pięć kilogramów to nie dramat. Nie to jest w macierzyństwie najważniejsze - dodaje Skrzynecka. Bardzo nam się podoba takie zdrowe podejście, choć trzeba przyznać, że w brutalnym świecie show-biznesu jest to raczej rzadkość.

Aktorka zawsze była atrakcyjną i seksowną kobietą, ale odkąd trzy lata temu urodziła córeczkę, przybyło jej kilka nadprogramowych kilogramów. Jeśli jednak myślicie, że się tym przejmuje, grubo się mylicie.

Katarzyna Skrzynecka nie może ostatnio narzekać na brak sukcesów. Najpierw doczekała się z mężem Marcinem Łopuckim wymarzonego dziecka, a później wygrała pierwszą edycję hitowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka przypomniała wszystkim o swoim wielkim talencie i jesienią zasiądzie w jury drugiej edycji programu.

Nie wszystko jednak ułożyło się po myśli aktorki. Skrzynecka przyznała ostatnio w rozmowie z magazynem "Show", że po ciąży jej ciało się zmieniło i mocno przybrała na wadze. Mimo to gwiazda podkreśla, że akceptuje swoją nową sylwetkę, bo najważniejsza jest dla niej w tej chwili córka.

Przybyło mi kilka dodatkowych 5-6 kilogramów. Jednak jeśli między zajęciami w pracy mam trzy godziny wolnego i wybór czy biec na siłownię, czy do córki, to oczywiście, że wybiorę to drugie - tłumaczy gwiazda.

Aktorka zapewnia też, że problemy z utrzymaniem wagi, to nie koniec świata i planuje w przyszłości powrót do aktywnego trybu życia.

Dopiero, gdy Alisia pójdzie do przedszkola zyskam więcej czasu i będę mogła uprawiać sport. Przecież pięć kilogramów to nie dramat. Nie to jest w macierzyństwie najważniejsze - dodaje Skrzynecka.

Bardzo nam się podoba takie zdrowe podejście, choć trzeba przyznać, że w brutalnym świecie show-biznesu jest to raczej rzadkość.

Katarzyna Skrzynecka WBF

 

al