Filip Chajzer kontra Wróżbita Maciej. Słowne przepychanki na FB. "Wyczułem ból du*y". Nie uwierzycie, o co poszło

Panowie jak dzieci obrzucają się kąśliwymi uwagami na swoich facebookowych profilach. Kto by pomyślał, że dystansu do siebie zabraknie właśnie IM.

Ebola im niestraszna, konflikt na Ukrainie mało ważny. Nawet katastrofa promu w Bangladeszu nie zrobiła na nich wrażenia. Dla naszych celebrytów najważniejszy jest problem koszuli. Tak, dobrze słyszycie - różowej koszuli Wróżbity Macieja. O co chodzi?

28 lipca Wróżbita Maciej pochwalił się swoim fanom na Facebooku nowym outfitem, w którym występować będzie w swoim programie.

Wróżbita Maciej dumny ze swojej nowej koszuli Calvin Kelin Facebook.com

Kolorowa stylizacja bardzo spodobała się Filipowi Chajzerowi (mimo że w genach odziedziczył czystą biel). Zdjęcie Wróżbity Macieja opublikował na swoim profilu i opatrzył je zabawnym komentarzem.

Komentarz Filipa Chajzera dot. koszuli Macieja Wróżbity Facebook.com/ChajzerFilip

To niestety nie podobało się Wróżbicie Maciejowi, który odebrał to jako bezpośredni atak na swoją osobę. Odpowiedział więc Chajzerowi bardzo dobitnie na swoim profilu. Dziennikarz odpowiedział. Dla niego był to tylko niewinny żart, jednak takie "obśmianie" zabolało Wróżbitę na tyle, że nie dał się później uspokoić i nie przyjął ręki wyciągniętej na zgodę. A to był dopiero początek...

Odpowiedź Macieja Wróżbity na zaczepkę Filipa Chajzera facebook.com

Chajzer odpowiada facebook.com

Potem było już tylko coraz ciekawiej. Do dyskusji włączyli się fani zarówno Wróżbity, jak i prezentera TVN. Zajmowali różne stanowiska, a na ich komentarze odpowiadali także  skłóceni panowie.

komentarz fana Facebook.com

Wróżbita Maciej Facebook.com

komentarz fana Facebook.com

Nie trzeba było długo czekać na kolejne wpisy dziennikarza "DD TVN". Chajzer kontynuował złośliwości i w kolejnym wpisie wyśmiał i sparodiował jedno ze zdjęć Wróżbity. Ten nie pozostał dłużny i również opublikował kompromitujące zdjęcie oponenta.

Chajzer parodiuje Wróżbitę Facebook.com

Wróżbita odnosi się do parodii Chajzera Facebook.com

Wróżbita Maciej odpłaca się Chajzerowi facebook.com

To nadal nie koniec! Chajzer nadal publikował na swoim profilu posty, które mogły zaboleć Wróżbitę Macieja, m.in. zdjęcie plażowych spodenek opatrzonych podpisem:

Gacie wróżące pogodę dla bogaczy. Buja! Magiczna różdżka jest zawsze pod ręką na wypadek gdyby Twój przyjaciel chciał Ci na szybko coś wywróżyć;) ale pan chyba wie o czym ja mówię? - napisał. Pod innym zdjęciem pojawiło się za to inne pytanie. - Kto mi wywróży pogodę? Z cennika wychodzi nawet 450zł za taką usługę. Różowo nie jest.

Wtedy Wróżbita Maciej z koli pokazał wakacyjną fotkę zrobioną pod palmą i napisał:

W internecie i za oknem temperatury wysokie. Zdecydowanie ponad chujzero.

Chajzer zdecydowanie czuje się w tych zgryźliwościach zwycięzcą. Gratulujemy, tylko czy na pewno jest czego?

Filip Chajzer Facebook.com

Wszystko wskazuje na to, że nastąpi ciąg dalszy "afery koszulowej".  Prażymy zatem popcorn, zasiadamy wygodnie przed komputerem i czekamy, na dalszy rozwój wydarzeń.

BS