Krzysztof Hołowczyc rzadko daje się przyłapać w takich sytuacjach. Te zdjęcia musicie zobaczyć!

52-letni mistrz kierownicy ma ciało jak młody bóg!

Ostatnio w sieci furorę zrobiło zdjęcie Piotra Kraśki, który z gołą klatą biegał po słonecznym Saint-Tropez. Ale nie tylko on spośród znanych dojrzałych mężczyzn wciąż jest w świetnej formie. Udowodnił to właśnie Krzysztof Hołowczyc.

Takich zdjęć nie widuje się często. Krzysztof Hołowczyc rzadko daje się bowiem przyłapać w nieoficjalnych sytuacjach - tym bardziej takich! Kiedy po nagraniu weekendowego "Dzień Dobry Wakacje" paparazzo wziął sobie za cel Hołowczyca, nie mógł przypuszczać, że zobaczy właśnie TO.  52-letni mistrz kierownicy opuścił właśnie studio programu i udał się na parking do swojego wartego ok. pół miliona złotych Nissana GT-R. Zanim jednak usiadł za kółkiem, postanowił wrzucić na sobie coś wygodniejszego. Gotowi?

<< KRZYSZTOF HOŁOWCZYC BEZ KOSZULKI >>

Hołowczyc zdjął białą koszulę i zamienił ją na luźny czarny T-shirt. W międzyczasie fotoreporterowi udało się zrobić kilka zdjęć jego wyrzeźbionej klaty. Trzeba przyznać, że nie tylko w przypadku dojrzałych kobiet można używać sformułowania, że są jak wino - im starsze, tym lepsze. Przyznajcie się, komu nagle zrobiło się gorąco?

aga