Kim Kardashian wrzuca na Instagram zdjęcie bez makijażu i wygląda pięknie. Ale gdy bez grama pudru przyłapią ją paparazzi...

Też to widzicie?
Kim Kardashian bez makijażu Bez makijażu nie zawsze znaczy to samo. Kim Kardashian udowodniła, jak duża może być różnica w zależności od tego, czy sama sobie robi zdjęcie, czy robi je ktoś inny. Bez makijażu nie zawsze znaczy to samo. Kim Kardashian udowodniła, jak duża może być różnica w zależności od tego, czy sama sobie robi zdjęcie, czy robi je ktoś inny. Kiedy Kim Kardashian chwali się na Instagramie, jak wygląda "bez makijażu", efekt jest zupełnie różny od tego, jaki widać, gdy w wersji "saute" sfotografuje ją paparazzo. Na zamieszczonym przez siebie na Instagramie zdjęciu Kardashian stara się wyglądać kwitnąco. Ale na zdjęciu wykonanym przez paparazzo, który sfotografował ją, gdy szła na siłownię, wygląda już inaczej. Nie trzeba się specjalnie przyglądać, żeby się przekonać, że Kim Kardashian lepiej wygląda na zdjęciach, nad którymi ma pełną kontrolę. Kiedy zatem usiłuje nas przekonać, jak wygląda "naturalnie", na przykład przed snem, musimy pamiętać, że mowa o celebrytce, która niezwykle dba o wygląd i reżyseruje nawet swoje życie prywatne. Dlatego, żeby się przekonać, jak wygląda "naprawdę", trzeba zdać się na paparazzi.

Bez makijażu nie zawsze znaczy to samo. Kim Kardashian udowodniła, jak duża może być różnica w zależności od tego, czy sama sobie robi zdjęcie, czy robi je ktoś inny.

Kiedy Kim Kardashian chwali się na Instagramie, jak wygląda "bez makijażu", efekt jest zupełnie różny od tego, jaki widać, gdy w wersji "saute" sfotografuje ją paparazzo. Oto zdjęcie z Instagramu.

Kim KardashianScreen z Instagram.com/Kim Kardashian

Tak wyglądała zaś, kiedy paparazzo sfotografował ją w drodze na siłownię.

Kim KardashianKRLA/Broadimage / KRLA/Broadimage/EAST NEWS

Nie trzeba się specjalnie przyglądać, żeby się przekonać, że Kim Kardashian lepiej wygląda na zdjęciach, nad którymi ma pełną kontrolę. Kiedy zatem usiłuje nas przekonać, jak wygląda "naturalnie", na przykład przed snem, musimy pamiętać, że mowa o celebrytce, która niezwykle dba o wygląd i reżyseruje nawet swoje życie prywatne. Dlatego, żeby się przekonać, jak wygląda "naprawdę", trzeba zdać się na paparazzi.

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Kim Kardashian wrzuca na Instagram zdjęcie bez makijażu i wygląda pięknie. Ale gdy bez grama pudru przyłapią ją paparazzi...
Zaloguj się
 • takama

  Oceniono 65 razy 49

  Przyzwyczaiła wszystkich do tony makijażu i konturowania twarzy, więc nawet jakby wyglądała cudownie bez make upu to i tak będzie wyglądała nieciekawie bo brak tynku i szpachli na twarzy jest bardzo bardzo widoczny. A brzydka nie jest i nie wiem dlaczego tak mocno zmienia twarz ciężkim makijażem.

 • kon.ruchalski

  Oceniono 11 razy 5

  Dawniej wyglądała przeuroczo bez żadnych poprawek: http://www.youporn.com/watch/7740058/kim-kardashian-fucking-rapper-ray-j/

 • cerrie

  Oceniono 26 razy 0

  To prawda, jak kobieta cały czas się maluje to potem jak przestanie to się doznaje szoku. Sama praktycznie od lat się nie maluję, więc jestem tak przyzwyczajona do swojego naturalnego wyglądu, iż nie wyobrażam sobie siebie w pełnym makijażu. Jakby tak z wszystkich kobiet zmyć makijaż, to dopiero by wyszło ile z nich tak naprawdę nie wybija się ponad przeciętność ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX