Co Anna Mucha robiła w czasie Godziny W? Paparazzim udało się zrobić zdjęcie, gdy ona i Sora...

Aktorka przejeżdżała właśnie przez centrum stolicy.
Co Mucha robiła w czasie godziny "W"? Aktorka przejeżdżała właśnie przez centrum stolicy W piątek o godzinie 17.00 cała Warszawa zatrzymała się na 70 sekund. Wszystko z powodu obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. A co w tym czasie robiła Anna Mucha? Aktorka i jej ukochany, Marcel Sora byli na rondzie Dmowskiego. Zatrzymali auto i tak jak wszyscy inni uczestnicy ruchu uczcili pamięć powstańców minutą ciszy. Później, gdy przejeżdżali przez centrum stolicy swoim wartym ok. 200 tysięcy złotych Mercedesem klasy R, spotkali znajomego fotoreportera. Mucha i jej partner znów zatrzymali na chwilę samochód. Radosna gwiazda uśmiechała się do obiektywu. Patrząc na jej zdjęcia, trudno samemu się nie uśmiechnąć!

W piątek o godzinie 17.00 cała Warszawa zatrzymała się na 70 sekund. Wszystko z powodu obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. A co w tym czasie robiła Anna Mucha?

Jak co roku 1 sierpnia o godzinie 17.00 Polska na chwilę zatrzymała się. 70 sekundami ciszy uczczono w piątek 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. W tym czasie Anna Mucha i jej ukochany, Marcel Sora, byli na rondzie Dmowskiego, gdzie uczcili pamięć powstańców minutą ciszy i odśpiewaniem hymnu.

Później, gdy przejeżdżali przez centrum stolicy swoim wartym ok. 200 tysięcy złotych Mercedesem klasy R, spotkali znajomego fotoreportera.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Aktorka i jej partner zatrzymali na chwilę samochód. Radosna Mucha bez grama makijażu uśmiechała się do obiektywu. Patrząc na jej zdjęcia, ciężko samemu się nie uśmiechnąć!

 

aga