Rozalia Mancewicz wychodzi za mąż! Pokazała zdjęcia z przymiarek sukni ślubnej

Jaką suknię ślubną ma Rozalia Mancewicz?
Rozalia Mancewicz wychodzi za mąż! Przygotowania do ceremonii ślubnej idą pełną parą Rozalia Mancewicz 26 września wychodzi za mąż. Ceremonia odbędzie się na Podlasiu, a wesele w Majątku Howieny w Pomigaczach koło Białegostoku. Była Miss Polonia znalazła już swoją wymarzoną suknię ślubną. Wyboru pomagały jej dokonać mama oraz siostry: Laura i Natalia oraz właścicielka salonu, która zna przyszłą pannę młodą już od 10 lat. - Od początku szukałyśmy długiej sukni w kolorze perłowej bieli, która idealnie podkreślałaby alabastrową cerę i piękne, błękitne oczy Rozalki. Do tego koniecznie długi welon, bo teraz znowu powróciła moda na długie, powłóczyste welony - zdradza szefowa salonu Elżbieta Wierzbicka. Niestety, ostateczny wybór miss pozostaje na razie tajemnicą. Nie ma chyba jednak wątpliwości, że chyba w każdej kreacji będzie jej do twarzy.

Rozalia Mancewicz wychodzi za mąż. Znalazła też już swoją wymarzoną suknię ślubną. Wyboru pomagały jej dokonać mama oraz siostry: Laura i Natalia.

Rozalię Mancewicz poznaliśmy w 2010 roku, gdy została uznana za najpiękniejszą z Polek. Miss Polonia 26 września wychodzi za mąż. Ceremonia odbędzie się na Podlasiu, a wesele w Majątku Howieny w Pomigaczach koło Białegostoku. W salonie Cymbeline Paris w Białymstoku miss Polonia wybrała swoją suknię. Zdjęcia z zakupów pokazała na swoim blogu Ewa Wojciechowska.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZYMIAREK >>

 

Jak podaje Wojciechowska, pięknej miss doradzała mama, dwie siostry oraz właścicielka salonu Elżbieta Wierzbicka, która zna przyszłą pannę młodą już od 10 lat.

Od początku wybierałyśmy zdecydowanie długie suknie Pronovias w kolorze perłowej bieli, która idealnie podkreśla alabastrową cerę i piękne, błękitne oczy Rozalki. Do tego koniecznie długi welon, bo teraz znowu powróciła moda na długie, powłóczyste welony - odpowiadała Wierzbicka w rozmowie z dziennikarką.

Niestety, na jaką ostatecznie suknię zdecydowała Mancewicz, pozostało tajemnicą. Nie ma jednak chyba takiej, w której byłoby jej nie do twarzy.

karo