Paulina Holtz pokazała córki na okładce. Tosia i Marcysia wyglądają jak małe kopie mamy

Śliczne dziewczynki.
Paulina Holtz pokazała córki na okładce Tosia i Marcysia wyglądają jak małe kopie mamy Paulina Holtz nie należy do salonowych lwic, rzadko chodzi na celebryckie imprezy i nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nigdy dotąd nie pokazywała również zdjęć swoich dzieci. Właśnie postanowiła to zmienić. Twarz Pauliny Holtz zdobi okładkę najnowszego numeru "Aktywnej Mamy". Holtz pozuje na niej z dwiema córkami: 7-letnią Tosią i rok młodszą Marcysią. Dziewczynki to urocze blondynki, które są bardzo podobne do znanej mamy. Dziewczynki są owocem związku aktorki z operatorem filmowym Michałem Nowakowskim.

Paulina Holtz nie należy do salonowych lwic, rzadko chodzi na celebryckie imprezy i nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nigdy dotąd nie pokazywała również zdjęć swoich dzieci. Właśnie postanowiła to zmienić.

Twarz Pauliny Holtz zdobi okładkę najnowszego numeru "Aktywnej Mamy". Holtz pozuje na niej z dwiema córkami: 7-letnią Tosią i rok młodszą Marcysią. Dziewczynki to urocze blondynki, które są bardzo podobne do znanej mamy.

Paulina Holtz z córkamiFot. Aktywna Mama

 

Dziewczynki są owocem związku aktorki z operatorem filmowym Michałem Nowakowskim.

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Paulina Holtz pokazała córki na okładce. Tosia i Marcysia wyglądają jak małe kopie mamy
Zaloguj się
 • miloszbartender

  Oceniono 13 razy 11

  Klawy kapelusz! :D

 • nihilist_24

  Oceniono 11 razy 9

  faktycznie, można porównać z tymi okularami na twarzach :D

 • Gość: IzaBela

  Oceniono 2 razy 2

  Ojej, ale niespodzianka dla mnie! Ja cały czas myślałam, że dziewczynka grająca w "Klanie" Zosię to córeczka p.Pauliny...Pozdrawiam serdecznie te prawdziwe - bardzo ładne, urocze dziewczynki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX