Rafał Brzozowski zostanie ojcem! Kim jest jego partnerka?

Podobno jego partnerka Anna Tarnowska jest w ciąży.
Rafał Brzozowski zostanie ojcem Podobno jego partnerka Anna Tarnowska jest w ciąży W życiu Rafała Brzozowskiego szykuje się wielka rewolucja. Jego partnerka, Anna Tarnowska, podobno spodziewa się ich pierwszego dziecka. W życiu Rafała Brzozowskiego szykuje się wielka rewolucja. Jego partnerka, Anna Tarnowska, podobno spodziewa się ich pierwszego dziecka. - Ania jest w drugim miesiącu ciąży. Czuje się wspaniale - powiedziała znajoma pary w "Życiu na gorąco". Tarnowska i wokalista spotykają się od roku. Poznali się dzięki wspólnej znajomej - Natalii Siwiec. Nieskory do mówienia o swoich sprawach prywatnych Brzozowski, uchylił rąbka tajemnicy w programie "20m2 Łukasza". Tak mówił o ukochanej we wrześniu zeszłego roku. - Poznaliśmy się niedawno i to jest świeża sprawa. Poznała nas Natalia Siwiec. To jest moja była sąsiadka, bo mieszkaliśmy klatka w klatkę. Poznaliśmy się na imprezie po TOP Trendy. Potem pomału ta znajomość się rozwijała. Widujemy się, jest nam naprawdę fajnie - powiedział. Wybranka Brzozowskiego jest piękną kobietą. Ma 28 lat, a na swoim koncie kilka tytułów potwierdzających jej urodę. Zdobyła koronę wicemiss świata studentek 2010, w konkursie Miss Polonia 2007 zajęła drugie miejsce i została wicemiss Baltic Sea and Scandinavian 2008. Podobno od początku ich znajomość była poważna. - Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody - dodała znajoma w "Życiu na gorąco". Plotek.pl gratuluje przyszłym rodzicom!

Wesołą nowinę przekazało "Życie na gorąco".

W życiu Rafała Brzozowskiego szykuje się wielka rewolucja. Jego partnerka, Anna Tarnowska, podobno spodziewa się ich pierwszego dziecka.

Ania jest w drugim miesiącu ciąży. Czuje się wspaniale - powiedziała znajoma pary w "Życiu na gorąco".

Tarnowska i wokalista spotykają się od roku. Poznali się dzięki wspólnej znajomej - Natalii Siwiec. Nieskory do mówienia o swoich sprawach prywatnych Brzozowski, uchylił rąbka tajemnicy w programie "20m2 Łukasza". Tak mówił o ukochanej we wrześniu zeszłego roku.

Poznaliśmy się niedawno i to jest świeża sprawa. Poznała nas Natalia Siwiec. To jest moja była sąsiadka, bo mieszkaliśmy klatka w klatkę. Poznaliśmy się na imprezie po TOPtrendy. Potem pomału ta znajomość się rozwijała. Widujemy się, jest nam naprawdę fajnie - powiedział.

Taniec z Gwiazdami, odcinek 3, 21.03.2014, Rafał Brzozowski, Anna Tarnowska, partnerka Fot. WBF

Wybranka Brzozowskiego jest piękną kobietą. Ma 28 lat, a na swoim koncie kilka tytułów potwierdzających jej urodę. Zdobyła koronę wicemiss świata studentek 2010, w konkursie Miss Polonia 2007 zajęła drugie miejsce i została wicemiss Baltic Sea and Scandinavian 2008. Podobno od początku ich znajomość była poważna.

Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody - dodała znajoma w "Życiu na gorąco".

Plotek.pl gratuluje przyszłym rodzicom!

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Rafał Brzozowski zostanie ojcem! Kim jest jego partnerka?
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 32 razy 16

  Właśnie przez takie interesowanie się partnerkami znanych albo prawie znanych ludzi, tworzą się potem kolejne coraz słabsze klony czegoś, co nawet nie stało obok prawdziwej gwiazdy. Pewnie zaraz będą ją na siłę lansowali, jako tę która nie jest znana z niczego oprócz bycia żoną choć trochę znanego Brzozowskiego, ale właśnie z tego tytułu należy jej się pchanie do wszelkiej ci maści programów telewizyjnych, i robienia z g**na perfumerii czyli z niczego celebrytkę. Tak było z żoną Lewandowskiego. Nikt jej nie znał. I zaczęto ją lansować jako żonę tego znanego piłkarza i od razu z nikomu nie znanej Lewandowskiej nagle zrobiła się z niej celebrytka. Przynajmniej mąż ją pochwali, że dokłada się do domowego budżetu zgarniając forsę na naiwniakach, którzy dają jej zarabiać na nicnierobieniu, albo wmawianiu ludziom iż to co robi jest im niezbędne do życia ;-)

 • Monika Kołbuc

  Oceniono 5 razy 3

  To tylko plotki! Rafał napisał oświadczenie na Facebooku, w którym pisze że to nie on spodziewa się dziecka, tylko jego kolega z zespołu.

 • Gość: zosia

  Oceniono 4 razy 0

  jaki on przystojny i fajny

 • Gość: Amia

  Oceniono 3 razy -1

  kocham cię kotku

 • Gość: Ania

  Oceniono 5 razy -1

  kocham cię

 • Gość: Ania

  Oceniono 3 razy -1

  kocham cię kotku

 • Gość: Sabrina

  Oceniono 6 razy -2

  Nooooo a teraz na planie Koła Fortuny Rafał poznał się z młodą statystką, Nicolle, która pewnie też będzie go chciała łapać na brzuch ;)

 • gagula

  Oceniono 27 razy -5

  będzie wspaniałym ojcem, uwielbiam ten typ facetów, bardzo męski !

 • Adam gucio

  Oceniono 9 razy -5

  Chcesz zobaczyć zablokowane zdjęcia u znajomych na facebook ? Mam sposób i chętnie się podzielę. Wiele osób blokuje swoje zdjęcia przed nieznajomymi albo udostępnia tylko wybranym, jest sposób na ominięcie tych blokad.
  odu.pl/fbzdjecia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX