Lider Boys w "Tańcu z Gwiazdami"? Nie zgadniecie, kto ma zostać jego partnerką

Lider Boys w "Tańcu z Gwiazdami"? Nie zgadniecie, kto ma zostać jego partnerką "Super Express" podaje, w kolejnej serii "Tańca z gwiazdami" zatańczy Marcin Miller, lider kultowego zespołu Boys. Partnerować ma mu Izabela Janachowska Polsat powoli ujawnia kolejne nazwiska znanych, którzy pojawią się jesienią w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". "Super Express" podaje, że o Szklaną Kulę i 100 tysięcy złotych zawalczy tym razem Marcin Miller, lider kultowego zespołu Boys. - To jest rewolucja! W końcu wykonawcy disco polo zaczynają być traktowani jak inni wokaliści - mówi informator tabloidu. - Treningi do "Tańca z gwiazdami" ruszają już za miesiąc. Ciekawy jest także dobór partnerki, u boku której Miller będzie stawiać na parkiecie swoje pierwsze kroki. Ma to być Izabela Janachowska, obecnie żona milionera Krzysztofa Jabłońskiego, która kiedyś prowadziła ponoć często koncerty disco polo. - Izka i Marcin znają się od kilku lat. To zgrany duet - dodaje źródło. Zapowiada się ciekawie! Przypomnijmy, że w show mają wystąpić także Misiek Koterski, Agnieszka Sienkiewicz, Jasiek Mela i Marcelina Zawadzka, Joanna Orleańska, Anita Sokołowska, Rafał Maślak i Mateusz Banasiuk.

Jeśli plotki o udziale Marcina Mellera okażą się prawdziwe, fani disco polo na pewną będą skakać z radości. Showman miałby zatańczyć ze swoją starą znajomą. Kim?

Polsat powoli ujawnia kolejne nazwiska znanych, którzy pojawią się jesienią w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami". "Super Express" podaje, że o Szklaną Kulę i 100 tysięcy złotych zawalczy tym razem Marcin Miller, lider kultowego zespołu Boys.

To jest rewolucja! W końcu wykonawcy disco polo zaczynają być traktowani jak inni wokaliści - mówi informator tabloidu. - Treningi do "Tańca z Gwiazdami" ruszają już za miesiąc.

Ciekawy jest także dobór partnerki, u boku której Miller będzie stawiać na parkiecie swoje pierwsze kroki. Ma to być Izabela Janachowska, obecnie żona milionera Krzysztofa Jabłońskiego, która kiedyś prowadziła ponoć często koncerty disco polo.

Izka i Marcin znają się od kilku lat. To zgrany duet - dodaje źródło.

Izabela Janachowska Fot. Kapif

Zapowiada się ciekawie! Przypomnijmy, że w show mają wystąpić także Misiek Koterski, Agnieszka Sienkiewicz, Jasiek Mela i Marcelina Zawadzka, Joanna Orleańska, Anita Sokołowska, Rafał Maślak i Mateusz Banasiuk.

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Lider Boys w "Tańcu z Gwiazdami"? Nie zgadniecie, kto ma zostać jego partnerką
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 33 razy 17

  No... Co by nie mówić to jednak zespół Boys, to jednak jest dość znany zespół. Co prawda raczej właśnie w kręgach fanów disco polo, no ale chyba wiele osób które nawet nie są fanami tej muzyki też kojarzą ten zespół. Tak więc przynajmniej on nadaje się do tego programu :-)

 • gagula

  Oceniono 17 razy 9

  nic nadzwyczajnego w tym nie widzę, myślę że on zrobił na pewno większą karierę niż niejedna gwiazdka która już występowała w tym SHOW ..

 • judas1

  Oceniono 14 razy 4

  aeeeee.. a ja myślałem, że on będzie hulał z panią Marią Czubaszek - ona by mu pokazała jak się tańczy (a bez niej zobaczymy jak wieś tańczy i śpiewa)

 • agathe5

  Oceniono 8 razy 2

  Fajnie tylko ze Janachowska juz z kims tam miala tanczyc. Sami o tym pisaliscie. Z dwoma na raz raczej nie da sobie rady.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX