Magda Modra w kostiumie na wakacjach. Fani: Nieźle, mamuśka! Geny do pozazdroszczenia!

Na rowerze i w basenie.
Magda Modra w kostiumie na wakacjach Fani: Nieźle, mamuśka! Geny do pozazdroszczenia! Magda Modra, prezenterka Polsat Cafe, w trakcie wypoczynku w Łebie zrobiła sobie z Leą przeurocze zdjęcia na rowerze. Poza tym nie zabrakło wakacyjnego "selfie" Magda Modra, prezenterka Polsat Cafe, jest mamą dwóch córek: 8-letniej Mii i urodzonej 2 miesiące temu Lei. W trakcie wypoczynku w Łebie, zrobiła sobie z Leą przeurocze zdjęcia na rowerze. Poza tym nie zabrakło wakacyjnego "selfie" i zdjęcia w basenie. Niejako przy okazji można było zatem przekonać się, że prezenterka ma świetną figurę. Spostrzegli to również internauci, którzy nie szczędzili jej wymyślnych komplementów. - Nieźle mamuśka! Geny do pozazdroszczenia. - Zjawiskowa! - Piękna. I tak dalej w tym stylu. Magda Modra odwdzięczyła się fanom sympatyczną odpowiedzą: - Buziaki dla Was wszystkich!

Lea w rowerowym koszyku - na ten widok nie możecie się nie uśmiechnąć.

Magda Modra, prezenterka Polsat Cafe, jest mamą dwóch córek: 8-letniej Mii i urodzonej 2 miesiące temu Lei. W trakcie wypoczynku w Łebie, zrobiła sobie z Leą przeurocze zdjęcia na rowerze.

<< MAGDA MODRA NA WAKACJACH >>

Poza tym nie zabrakło wakacyjnego "selfie" i zdjęcia w basenie. Niejako przy okazji można było zatem przekonać się, że prezenterka ma świetną figurę. Spostrzegli to również internauci, którzy nie szczędzili jej wymyślnych komplementów.

Nieźle mamuśka! Geny do pozazdroszczenia.
Zjawiskowa!
Piękna.

I tak dalej w tym stylu. Magda Modra odwdzięczyła się fanom sympatyczną odpowiedzą:

Buziaki dla Was wszystkich!

Magda Modra Screen z Facebook.com/Magda Modra

alex