Paweł z "Warsaw Shore" nago na FB. Ludzie pytają: Gdzie są granice? On zadowolony: Poranki mogą być zaje*iste

Celebryta przekracza kolejne granice. Internauci nie są tym jednak zachwyceni.

Wszyscy przyzwyczaili się, że w programie "Warsaw Shore" pokazywana jest nagość, ostre imprezy zakrapiane morzem alkoholu i (często przypadkowy) seks. Do tej pory jednak na prowadzonych przez uczestnikach fanpage'ach na Facebooku nie pojawiały się tak odważne zdjęcia.

Paweł Cattaneo opublikował na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje nago. Genitalia zasłonięte są kobiecą nogą (według fanów należy ona do Eweliny). Znów pojawiły się pytania o granice. Jak daleko są w stanie posunąć się uczestnicy najbardziej kontrowersyjnego reality show w Polsce, by zwrócić na siebie uwagę i zdobyć popularność? Paweł wyśmiewał wszystkie negatywne komentarze.

Zdjęcie po kilku godzinach zniknęło jednak z jego profilu. Nie wydaje nam się jednak, by była to jego decyzja. Podejrzewamy, że jej usunięcia domagali się internauci. Skąd ten pomysł? To samo zdjęcie znów pojawiło się w sieci. Tym razem Paweł próbuje zgarnąć dzięki niemu kilka "lajków" na Instagramie.

Poranki mogą być zajebiste - pisze.

Pawel Cattaneo Fot. Instagram.com/pawelcattaneo_official

Przypominacie sobie niezbyt mądry trend na selfie po seksie? Fani podejrzewają, że zdjęcie może być powodowane właśnie nim.

Co o tym myślicie?

aga