Magda Femme wychodzi za mąż za polskiego rapera. Ogłosiła to na Facebooku

Piosenkarka przekazała fanom dobrą nowinę.
Magda Femme wychodzi za rapera Piosenkarka przekazała fanom dobrą nowinę Magda Femme i jej narzeczony podjęli decyzję o ślubie. Była żona Michała Wiśniewskiego spotyka się obecnie z raperem występującym pod pseudonimem Syn Prezydenta Kilka dni temu do sklepów trafił nowy album byłej żony Michała Wiśniewskiego i ekswokalistki Ich Troje, "Retro Love". Premiera krążka zbiegła się z innym, ważnym wydarzeniem z życia piosenkarki. Magda Femme podzieliła się ze swoimi fanami pozytywną wiadomością w piątek. Gwiazda poinformowała na swoim Facebooku, że razem z narzeczonym podjęli decyzję o ślubie. "Dziś postanowiliśmy, że nadszedł czas na kolejny krok... Ślub. Wznieśmy toast! Dobrego dnia kochani!" - napisała Femme. Piosenkarka dodała również zdjęcie ze swoim obecnym narzeczonym, raperem występującym pod pseudonimem Syn Prezydenta, z którym spotyka się od pewnego czasu i często była widywana publicznie. Wcześniej Femme i jej ukochany nagrali razem piosenkę o wiele mówiącym tytule "Para, no para". Nikt więc chyba nie miał wątpliwości, że w końcu zechcą sformalizować swój związek.

Kilka dni temu do sklepów trafił nowy album byłej żony Michała Wiśniewskiego i eks wokalistki Ich Troje, "Retro Love". Premiera krążka zbiegła się z innym, ważnym wydarzeniem z życia piosenkarki.

Magda Femme podzieliła się ze swoimi fanami pozytywną wiadomością w piątek. Gwiazda poinformowała na swoim Facebooku, że razem z narzeczonym podjęli decyzję o ślubie.

Dziś postanowiliśmy, że nadszedł czas na kolejny krok... Ślub. Wznieśmy toast! Dobrego dnia kochani! - napisała Femme.

Piosenkarka dodała również zdjęcie ze swoim obecnym narzeczonym, raperem występującym pod pseudonimem Syn Prezydenta, z którym spotyka się od pewnego czasu i często była widywana publicznie. Wcześniej Femme i jej ukochany nagrali razem piosenkę o wiele mówiącym tytule "Para, no para". Nikt więc chyba nie miał wątpliwości, że w końcu zechcą sformalizować swój związek.

Magda Femme, Syn PrezydentaFot. KAPiF

al

Więcej o:
Komentarze (3)
Magda Femme wychodzi za mąż za polskiego rapera. Ogłosiła to na Facebooku
Zaloguj się
 • marcinek1986

  Oceniono 53 razy 19

  uuuuuuuuuuuuuu fajny jest ;) gratuluję Madziu! najlepszego! a płyta jest rewelacyjna!

 • nowak28

  Oceniono 26 razy 14

  BRAWO !! Super razem wyglądacie!

 • antonow

  Oceniono 16 razy 0

  Jesli sie kochaja to szczesc im Boze, ale jakos bardzo przypomina mi to sytuacje z Kazimiera Szczuka, ktora dla doraznej potrzeby ( kampanii wyborczej) chciala "ocieplic wizerunek" oglaszajac swiatu ze ma partnera. No i co - i nic z tego nie wyszlo .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX