Mannei jest blogerką, Kosecka modelką, a ona... Poznajcie nową polską WAG

Oto dziewczyna hiszpańskiego piłkarza.

Piękna, seksowna i z pasją do gotowania. Oto Dominika Fetraś, dziewczyna Inakiego Astiza z Legii Warszawa.

Moda, sport, zdrowie, albo... gotowanie. Oto typowy zestaw zajęć, jakim oddaje się wiele dziewczyn i narzeczonych polskich piłkarzy. Zwykle towarzyszy temu prowadzenie bloga. Na kulinaria postawiła Dominika Fetraś, dziewczyna Inakiego Astiza, hiszpańskiego obrońcy grającego obecnie w Legii Warszawa.

<< ZDJĘCIA SEKSOWNEJ FETRAŚ >>

Dominika Fetraś to piękna i seksowna kobieta i w dodatku uwielbia gotować. Robi to ze znawstwem, a ze zdjęć, jakie prezentuje na Facebooku i na swoim blogu wynika, że robi to całkiem nieźle. Ma też swój kącik w "Pytaniu na śniadanie", gdzie znajdziemy ciekawe przepisy sezonowe i okolicznościowe.

 

Nie chodzę dużo po warszawskich restauracjach, mam kilka swoich ulubionych, ale rzadko która potrafi mnie zaskoczyć, więc skoro umiem gotować sama w domu, to czasem po prostu wolę zostać i zrobić coś, na co mam ochotę - czytamy wypowiedź blogerki na stronie Lifestyle.newseria.pl.

Fetraś nie tylko lubi gotować, lubi też dokładnie wiedzieć, co znajduje się na talerzu, więc decyzja o samodzielnym przyrządzaniu posiłków była u niej naturalna.

Unikam wszelkich ciast i słodyczy. Nie przepadam za nimi, mam jednak inne swoje słabości. Uwielbiam różne słone przystawki, jakieś koreczki, takie bankietowe rzeczy. Natomiast nigdy nie ciągnie mnie ani do czekolady, ani do tortu bezowego - zdradza w dalszej części rozmowy swoje upodobania kulinarne.

Inaki Astiz pochodzi z hiszpańskiej Nawarry. To region o oryginalnych tradycjach kulinarnych. Fetraś z ukochanym często tam podróżują, dzięki czemu na blogu seksownej WAG znajdziemy całą masę południowych inspiracji kulinarnych.

Dominika Fetraś i Inaki AstizFot. East News

alex