Marika pozuje bez charakterystycznych warkoczy. Ale nie to zwraca największą uwagę

Piosenkarka dołączyła do grona gwiazd, które nie wstydzą się tego, jak wyglądają bez makijażu.
Marika bez warkoczy Marika pozuje bez charakterystycznych warkoczy. Marika dołączyła do grona gwiazd, które nie wstydzą się tego, jak wyglądają bez makijażu. Na Instagramie zamieściła swoje zdjęcie bez makijażu. Marika dołączyła do grona gwiazd, które nie wstydzą się tego, jak wyglądają bez makijażu. Przywykliśmy do oglądania Mariki w pełnym, scenicznym makijażu i szalonych stylizacjach. Interesującą odmianą są więc zdjęcia, na których gwiazda wygląda naturalnie. Prowadząca "The Voice of Poland" pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym jej charakterystyczne warkoczyki są rozplecione. Jednak nie to jest w tej fotografii najciekawsze. Marika, oprócz burzy blond loków, prezentuje swoją eteryczną wersję, bez grama makijażu. Do opisania zdjęcia wystarczyły piosenkarce dwa hashtagi: #marika i #rozpleciona. Jak widać, fanom gwiazdy zdjęcie przypadło do gustu, bo polubiono je ponad 600 razy, a komentarze pod fotografią są pozytywne.

Przywykliśmy do oglądania Mariki w pełnym, scenicznym makijażu i szalonych stylizacjach. Interesującą odmianą są więc zdjęcia, na których gwiazda wygląda naturalnie.

Prowadząca "The Voice of Poland" pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym jej charakterystyczne warkoczyki są rozplecione. Jednak nie to jest w tej fotografii najciekawsze. Marika, oprócz burzy blond loków, prezentuje swoją eteryczną wersję, bez grama makijażu.

MarikaScreen z Instagram.com/marika_official

Do opisania zdjęcia wystarczyły piosenkarce dwa hashtagi: #marika i #rozpleciona. Jak widać, fanom gwiazdy zdjęcie przypadło do gustu, bo polubiono je ponad 600 razy, a komentarze pod fotografią są pozytywne.

Naturalna i piękna jak zawsze! - chwalił fan Mariki.
Według mnie ładniej ci właśnie w rozpuszczonych włosach - napisała inna internautka.

To nie jedyne interesujące zdjęcia, które znaleźliśmy na Instagramie piosenkarki.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ MARIKI >>

Komentarze MarikaScreen z Instagram.com/marika_official

al

Więcej o: