Piotr Kupicha otwarcie o nowym związku: Nie mogę obiecać, że będę ją...

Piosenkarz ma dość specyficzne spojrzenie na związki.
Kupicha: Nie będę kochał jej zawsze Piosenkarz ma dość specyficzne spojrzenie na związki. Piotr Kupicha po rozwodzie związał się z z Eweliną Sienicką. W wywiadzie wypowiedział się o związkach: "Niestety nie mogę jej obiecać, że będę ją kochał zawsze" Rok temu muzyk rozwiódł się z pierwszą żoną. Pięć miesięcy później ponownie został ojcem i pochwalił się nową miłością. Jego partnerka nie będzie chyba jednak zadowolona, kiedy przeczyta odpowiedzi, jakich Kupicha udzielił w kwestionariuszu "Twojego Stylu". Odkąd Piotr Kupicha związał się z Eweliną Sienicką (II vice Miss Polonia z 2007 roku), nie dzielił się z mediami szczegółami z życia prywatnego. Teraz jednak po raz pierwszy, w "Twoim Stylu", opowiedział o relacji z nową partnerką i zdradził kilka szczegółów. Zapytany o to, jak wygląda życie z muzykiem, Kupicha odpowiedział, że nie należy do najłatwiejszych. "Życie z muzykiem jest trudne. Wieczne koncerty, trasy, studia nagrań. A w domu kompletnie nieprzydatny. Nie interesują mnie przyziemne rzeczy. W domu piszę, gram - głowa, kartka, ołówek" - powiedział artysta. Kupicha stwierdził też, że irytuje go, kiedy jego partnerka pyta go o życie w trasie. Jednak najbardziej zastanawiająca odpowiedź dotyczyła pytania o to, czego nie może obiecać Ewelinie. "Niestety nie mogę jej obiecać, że będę ją kochał zawsze" - odpowiedział Kupicha. Z kwestionariusza wynika również, że Piotr Kupicha bywa w domu autorytarny, ale w zamian potrafi zrobić partnerce wykwintne danie. Nigdy przed nią nie klękam, Ślązak jestem. Ale odwrotnie się zdarzało. Wściekam się, gdy ona chce rządzić. Zostałem wychowany w przekonaniu, że kobieta może mieć bardzo dużo do powiedzenia, ale ostatnie zdanie należy do mężczyzny. Ale za to przygotuję wykwintne danie. Kuchnia jest dla mnie jak scena. Moja partnerka nie ma tam czego szukać (śmiech) - czytamy w "Twoim Stylu". To nie pierwszy raz, kiedy lider zespołu "Feel" tak otwarcie się wypowiada. Kiedy podawał powody, przez które rozpadło się jego pierwsze małżeństwo, również nie przebierał w słowach.

Rok temu muzyk rozwiódł się z pierwszą żoną. Pięć miesięcy później ponownie został ojcem i pochwalił się nową miłością. Jego partnerka nie będzie chyba jednak zadowolona, kiedy przeczyta odpowiedzi, jakich Kupicha udzielił w kwestionariuszu "Twojego Stylu".

Odkąd Piotr Kupicha związał się z Eweliną Sienicką (II vice Miss Polonia z 2007 roku), nie dzielił się z mediami szczegółami z życia prywatnego. Teraz jednak po raz pierwszy, w "Twoim Stylu", opowiedział o relacji z nową partnerką i zdradził kilka szczegółów. Zapytany o to, jak wygląda życie z muzykiem, Kupicha odpowiedział, że nie należy do najłatwiejszych.

Życie z muzykiem jest trudne. Wieczne koncerty, trasy, studia nagrań. A w domu kompletnie nieprzydatny. Nie interesują mnie przyziemne rzeczy. W domu piszę, gram - głowa, kartka, ołówek - powiedział artysta.

Kupicha stwierdził też, że irytuje go, kiedy jego partnerka pyta go o życie w trasie. Jednak najbardziej zastanawiająca odpowiedź dotyczyła pytania o to, czego nie może obiecać Ewelinie.

Niestety nie mogę jej obiecać, że będę kochał zawsze - odpowiedział Kupicha.

Piotr Kupicha z FeelKapif

Z kwestionariusza wynika również, że Piotr Kupicha bywa w domu autorytarny, ale w zamian potrafi zrobić partnerce wykwintne danie.

Nigdy przed nią nie klękam, Ślązak jestem. Ale odwrotnie się zdarzało. Wściekam się, gdy ona chce rządzić. Zostałem wychowany w przekonaniu, że kobieta może mieć bardzo dużo do powiedzenia, ale ostatnie zdanie należy do mężczyzny. Ale za to przygotuję wykwintne danie. Kuchnia jest dla mnie jak scena. Moja partnerka nie ma tam czego szukać (śmiech)  - czytamy w "Twoim Stylu".

To nie pierwszy raz, kiedy lider zespołu "Feel" tak otwarcie się wypowiada. Kiedy podawał powody, przez które rozpadło się jego pierwsze małżeństwo, również nie przebierał w słowach.

al