Włoska wyspa, jacht, pokaz mody światowej marki. Przetakiewicz pławi się w luksusach

Dyrektor kreatywna domu mody La Mania zamieściła na blogu zdjęciami z luksusowego pokazu.
Przetakiewicz pławi się w luksusach Włoska wyspa, jacht, pokaz mody światowej marki Joanna Przetakiewicz, była partnerka Jana Kulczyka, gościła na pokazie Dolce&Gabbana Alta Moda na Capri. Na zdjęciach widać luksusowy jacht i znane osobistości Była partnerka najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka, uwielbia chwalić się w sieci zdjęciami ilustrującymi jej wspaniałe życie. Tym razem dyrektor kreatywna marki La Mania pochwaliła się fotografiami z prestiżowego pokazu mody. Joanna Przetakiewicz gościła na pokazie Dolce&Gabbana Alta Moda, który odbył się na czarującej włoskiej wyspie Capri. Od dwóch lat funkcjonuje bowiem tradycja, że Tydzień Mody Haute Couture zamykany jest wyjątkowymi pokazami mody zorganizowanymi w zapierających dech włoskich lokalizacjach. Przetakiewicz zamieściła na swoim blogu fotorelację z tego wydarzenia - na zdjęciach widać luksusowy włoski jacht, szefową La Manii w towarzystwie znanych osobistości ze świata mody i niesamowite kreacje jednego z najbardziej cenionych domów mody na świecie. Kilka dni wcześniej jurorka "Project Runway" chwaliła się w sieci, że jako jedna z nielicznych mogła przymierzyć piękne kreacje z najnowszej kolekcji Dior. Oczywiście nie omieszkała przy okazji pokazać zdjęć z samym Karlem Lagerfeldem, z którym jak zawsze podkreśla wiąże ją sympatia i przyjacielskie stosunki. Przypomnijmy, że miała zaszczyt uczestniczyć nawet w imprezie urodzinowej jego ukochanej kotki.

Była partnerka najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka, uwielbia chwalić się w sieci zdjęciami ilustrującymi jej wspaniałe życie. Tym razem dyrektor kreatywna marki La Mania pochwaliła się fotografiami z prestiżowego pokazu mody.

Joanna Przetakiewicz gościła na pokazie Dolce & Gabbana Alta Moda, który odbył się na czarującej włoskiej wyspie Capri. Od dwóch lat funkcjonuje bowiem tradycja, że Tydzień Mody Haute Couture zamykany jest wyjątkowymi pokazami mody zorganizowanymi w zapierających dech włoskich lokalizacjach.

Przetakiewicz zamieściła na swoim blogu fotorelację z tego wydarzenia - na zdjęciach widać luksusowy włoski jacht, szefową La Manii w towarzystwie znanych osobistości ze świata mody i niesamowite kreacje jednego z najbardziej cenionych domów mody na świecie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kilka dni wcześniej jurorka "Project Runway" chwaliła się w sieci, że jako jedna z nielicznych mogła przymierzyć piękne kreacje z najnowszej kolekcji Dior. Oczywiście nie omieszkała przy okazji pokazać zdjęć z samym Karlem Lagerfeldem, z którym jak zawsze podkreśla wiąże ją sympatia i przyjacielskie stosunki. Przypomnijmy, że miała zaszczyt uczestniczyć nawet w imprezie urodzinowej jego ukochanej kotki.

 

al

Więcej o:
Komentarze (7)
Włoska wyspa, jacht, pokaz mody światowej marki. Przetakiewicz pławi się w luksusach
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 28 razy 22

  Kuriozum musiało być w "siódmym niebie"

  Tyle samoje*ek mogła sobie nastrzelać z pięknymi i bogatymi...

 • russel

  Oceniono 21 razy 13

  Przetakiewicz, możesz ubierać się w czyste złoto i jedwabie, bywać w najdroższych kurortach, żreć sam kawior i popijać szampanem... a i tak zawsze będziesz gangsterską kurewką. Masz to wypisane na czole. Tego nie wymażesz. :)

 • apostazjakatole

  Oceniono 25 razy 13

  studentka prawa ktora zalozyla biznes stomatologiczny w wieku 21 lat za miliony kredytu bankowego hmmm, a ktory bank daje takie pieniadze studentce hahah a potem biznes modowy rowniez bez wyksztalcenia kierunkowego i zwiazek z kulczykiem OO

  kim ona tak na prawde jest ?!? OO kolejny SB - ecki bachor co ma zalatwione wszystko po znajomosci w tym skorumpowanym kraju

 • londres

  Oceniono 16 razy 12

  wylaza kompleksy prowincjuszki i ubogiej krewnej wobec wielkiego swiata.

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 3

  Lagerfeld to infantylny zdebilaly starzec , ktory nawet nie wie z kim sobie robi fotki a ta pinda to zwykla parweniuszka

 • go

  Oceniono 7 razy 1

  Zdjęcie z sypiącym się płotem urocze :). Pełen high life!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX