Jula ma nowy uśmiech. Zapłaciła za niego 60 tysięcy. Warto było

Piosenkarka postanowiła pozbyć się największego kompleksu. Pomógł jej w tym stomatolog.
Jula ma nowy uśmiech Piosenkarka postanowiła pozbyć się największego kompleksu. Pomógł jej w tym stomatolog Piosenkarka Julita Fabiszewska zainwestowała w licówki. Według tygodnika "Gwiazdy" za metamorfozę uzębienia Jula musiała zapłacić aż 60 tysięcy złotych Kiedy Julita Fabiszewska, znana lepiej jako Jula, pozowała na ściankach, rzadko uśmiechała się do zdjęć. Powodem był jej niezbyt ładny uśmiech, którego gwiazda się wstydziła. Teraz się to zmieni, bo piosenkarka zainwestowała w licówki. Według tygodnika "Gwiazdy" za metamorfozę uzębienia Jula musiała zapłacić aż 60 tysięcy złotych. - Jula od dłuższego czasu nosiła się z zamiarem założenia licówek i niedawno wreszcie się na to odważyła. Niestety, pali papierosy, przez co jej uśmiech nie mógł był perfekcyjny. Nabawiła się przez to kompleksu, z którym zmagała się od pewnego czasu. Jeszcze do niedawna w oficjalnych sytuacjach rzadko się uśmiechała, ale teraz to się zmieniło. Bo w końcu ma się czym pochwalić - zdradziła tygodnikowi znajoma Juli.

Kiedy Julita Fabiszewska, znana lepiej jako Jula, pozowała na ściankach, rzadko uśmiechała się do zdjęć. Powodem był jej niezbyt ładny uśmiech, którego gwiazda się wstydziła. Teraz się to zmieni, bo piosenkarka zainwestowała w licówki.

Według tygodnika "Gwiazdy" za metamorfozę uzębienia Jula musiała zapłacić aż 60 tysięcy złotych.

Jula od dłuższego czasu nosiła się z zamiarem założenia licówek i niedawno wreszcie się na to odważyła. Niestety, pali papierosy, przez co jej uśmiech nie mógł był perfekcyjny. Nabawiła się przez to kompleksu, z którym zmagała się od pewnego czasu. Jeszcze do niedawna w oficjalnych sytuacjach rzadko się uśmiechała, ale teraz to się zmieniło. Bo w końcu ma się czym pochwalić - zdradziła tygodnikowi znajoma Juli.

<< ZDJĘCIA JULI >>

JulaKAPiF/WBF

Faktycznie, różnica na zdjęciach przed i po jest kolosalna. Zęby piosenkarki są teraz równe i białe. Na nowszych fotografiach widać też, że Jula cały czas się uśmiecha i wygląda na szczęśliwą.

al

Więcej o: