Anna Powierza zniknęła z "Klanu", bo była w ciąży! Pokazała córkę na okładce

Nie jest jeszcze pewna, czy pojawi się znów w serialu.
Powierza urodziła córkę! Nie jest jeszcze pewna, czy pojawi się znów w "Klanie" Anna Powierza, Czesia z "Klanu", zniknęła z serialu, bo była w ciąży. Teraz na okładce "Twojego Imperium" chwali się nowo narodzoną córką - Helenką Anna Powierza zniknęła z ekranów i od dłuższego czasu unikała salonów. Jak się okazało, przyczyną była ciąża. Dziś świeżo upieczona mama chwali się śliczną córką na okładce kolorowego tygodnika i opowiada o macierzyństwie. Fani "Klanu" od miesięcy zastanawiali się, co dzieje się z serialową Czesią. Okazało się, że Anna Powierza chwilowo zrezygnowała z roli. Spodziewała się bowiem swojego pierwszego dziecka! Dziś jest już mamą i z dumą prezentuje swoją małą córkę Helenę na okładce "Twojego Imperium". - To było bardzo oczekiwane dziecko. Helenka urodziła się 19 marca. Ważyła prawie 4 kg i miała 54 cm wzrostu. Jest zdrowa i śliczna- wyznaje aktorka na łamach "Twojego Imperium". Ojcem dziecka jest partner aktorki, Łukasz. Mężczyzna jest biznesmenem, pracuje w branży meblowej. Aktorka nie zatrudniła opiekunki do dziecka, tylko razem z jego ojcem dzieli się obowiązkami. Jak wyznała, zdecydowała się na poród przez cięcie cesarskie, dzięki czemu szybko wróciła do formy. - Staram się nie wariować, ani w niczym nie przesadzać. Karmię ją piersią, dlatego bardzo uważam na to, co jem. W ciąży przytyłam, więc dieta pozwoli mi też szybciej wrócić do dawnej figury. Używam specjalnych proszków do prania dla dzieci, ale nie gotuję każdej sztuki bielizny i nie prasuję wszystkiego. Wychodzę z małą na długie spacery bez względu na pogodę. To się sprawdza, bo Helenka nie ma żadnej alergii i do tej pory nie złapała nawet kataru - powiedziała. Powierza nie zrezygnowała z pracy. Prowadzi warsztaty teatralne i studiuje logopedię. W tym kierunku chciałaby się rozwijać. Aktorka podkreśla, ze zamierza wrócić do aktorstwa, ale nie jest jeszcze pewna, czy pojawi się znów w "Klanie". Plotek.pl serdecznie gratuluje rodzicom, a małej Helence życzy dużo zdrowia!

Anna Powierza zniknęła z ekranów i od dłuższego czasu unikała salonów. Jak się okazało, przyczyną była ciąża. Dziś świeżo upieczona mama chwali się śliczną córką na okładce kolorowego tygodnika i opowiada o macierzyństwie.

Fani "Klanu" od miesięcy zastanawiali się, co dzieje się z serialową Czesią. Okazało się, że Anna Powierza chwilowo zrezygnowała z roli. Spodziewała się bowiem swojego pierwszego dziecka! Dziś jest już mamą i z dumą prezentuje swoją małą córkę Helenę na okładce "Twojego Imperium".

To było bardzo oczekiwane dziecko. Helenka urodziła się 19 marca. Ważyła prawie 4 kg i miała 54 cm wzrostu. Jest zdrowa i śliczna- wyznaje aktorka na łamach "Twojego Imperium".

Ojcem dziecka jest partner aktorki, Łukasz. Mężczyzna jest biznesmenem, pracuje w branży meblowej. Aktorka nie zatrudniła opiekunki do dziecka, tylko razem z jego ojcem dzieli się obowiązkami. Jak wyznała, zdecydowała się na poród przez cięcie cesarskie, dzięki czemu szybko wróciła do formy.

Staram się nie wariować, ani w niczym nie przesadzać. Karmię ją piersią, dlatego bardzo uważam na to, co jem. W ciąży przytyłam, więc dieta pozwoli mi też szybciej wrócić do dawnej figury. Używam specjalnych proszków do prania dla dzieci, ale nie gotuję każdej sztuki bielizny i nie prasuję wszystkiego. Wychodzę z małą na długie spacery bez względu na pogodę. To się sprawdza, bo Helenka nie ma żadnej alergii i do tej pory nie złapała nawet kataru - powiedziała.

Powierza nie zrezygnowała z pracy. Prowadzi warsztaty teatralne i studiuje logopedię. W tym kierunku chciałaby się rozwijać. Aktorka podkreśla, ze zamierza wrócić do aktorstwa, ale nie jest jeszcze pewna, czy pojawi się znów w "Klanie".

Plotek.pl serdecznie gratuluje rodzicom, a małej Helence życzy dużo zdrowia!

Twoje ImperiumTwoje Imperium

aga

Więcej o:
Komentarze (8)
Anna Powierza zniknęła z "Klanu", bo była w ciąży! Pokazała córkę na okładce
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 10 razy 4

  Wy się twierdzicie że taniej "gazecie".Yo jest dokładnie przemyślany ruch,kto ogląda ten "serial"?
  Emeryci,renciści i bezrobotni.Prosta sprawa że target nie jej majętny na jakąś wiwę lub inne goowno.
  Uprzedzam że uogólniam,to że jednostki stać na droższe "periodyki" nie zmienia mojego twierdzenia.

 • konfucjusz

  Oceniono 13 razy 3

  'mini' celebryci jak pani Anna nie mają znajomości by w Vivie lub Gali sprzedać swoje życie na 6-8 stronach...pozostaje Twoje Imperium (o matko) za 1,60 ...najwidoczniej tak odpowiadało ...

 • cerrie

  Oceniono 7 razy -1

  Uf... Całe szczęście że są takie seriale jak, "Klan" "M jak miłość" czy "Na wspólnej", bo gdzie indziej ci wszyscy aktorzy jednej widowni, znaleźliby potem zatrudnienie *Ironia* ;-) A tak? Jak córka Powierzy podrośnie, to może i ona zacznie kontynuować tradycję rozpoczętą przez matkę, i też zacznie grać w "Klanie", o ile będzie wtedy jeszcze kontynuowany ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX