W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. Kozidrak w bikini i z piwem w ręku nad morzem

Jak wam się podoba?
Kozidrak w bikini i z piwem w ręku W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy W takiej odsłonie widzimy ją pierwszy raz. Beata Kozidrak pokazała na Facebooku fotkę z urlopu nad morzem. Pozuje na nim w bikini. W ręku trzyma piwo. Jest lato, jest gorąco, każdy marzy tylko o tym, by wskoczyć w kostium kąpielowy i oddać się błogiemu plażowaniu. Do grona gwiazd, które pochwaliły się w sieci swoją figurą w bikini dołączyła właśnie Beata Kozidrak. Są takie gwiazdy, po których nie spodziewalibyśmy się podobnych zdjęć. Beata Kozidrak na Facebooku pokazała właśnie fotkę z urlopu nad morzem. Pozuje na nim w seledynowym bikini. W ręku trzyma "zimniutkie" piwo. "Nie ma jak zimniutkie... krajowe... Gorrrrące pozdrowienia znad Bałtyku. Beata" - podpisała zdjęcie. Trzeba przyznać, że 54-letnia wokalistka Bajmu wygląda zachwycająco. Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo pochwał. Warto zauważyć, że kiedy jakaś gwiazda pokazuje się w stroju kąpielowym, od razu pojawiają się dziesiątki negatywnych komentarzy. Pod tą fotką próżno takich szukać. Panowie komplementowali jej wygląd, paniom zaś spodobało się jej bikini. Nic tylko pogratulować zgrabnej sylwetki i oddanych fanów!

Jest lato, jest gorąco, każdy marzy tylko o tym, by wskoczyć w kostium kąpielowy i oddać się błogiemu plażowaniu. Do grona gwiazd, które pochwaliły się w sieci swoją figurą w bikini dołączyła właśnie Beata Kozidrak.

Są takie gwiazdy, po których nie spodziewalibyśmy się podobnych zdjęć. Beata Kozidrak na Facebooku pokazała właśnie fotkę z urlopu nad morzem. Pozuje na nim w seledynowym bikini. W ręku trzyma "zimniutkie" piwo.

Nie ma jak zimniutkie... krajowe...  Gorrrrące pozdrowienia znad Bałtyku. Beata - podpisali zdjęcie.

Beata KozidrakFacebook.com/ Bajm

Trzeba przyznać, że 54-letnia wokalistka Bajmu wygląda zachwycająco. Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo pochwał. Warto zauważyć, że kiedy jakaś gwiazda pokazuje się w stroju kąpielowym, od razu pojawiają się dziesiątki negatywnych komentarzy. Pod tą fotką próżno takich szukać. Panowie komplementowali jej wygląd, paniom zaś spodobało się jej bikini.

Komentarze o Beacie KozdrakFacebook.com/ Bajm

Nic tylko pogratulować zgrabnej sylwetki i oddanych fanów!

Vic