Schramm odcina się od Górniak: Nie chce mieć nic wspólnego z tą szopką

Schramm odcina się od Górniak Nie chce mieć nic wspólnego z tą szopką. Były partner Edyty Górniak chce uniknąć skojarzeń ze sprawą Dariusza K. Może mu to zaszkodzić w karierze. Edyta Górniak i Piotr Schramm byli parą przez 4 lata, a końca ich związku nie spodziewał się chyba nikt. Mimo co chwila pojawiających się w tabloidach doniesieniach o ich rozstaniu, oni trwali przy sobie. Pod koniec czerwca postanowili jednak ogłosić światu, że nie są już ze sobą. Górniak utrzymywała, że pomimo rozstania wciąż czują do siebie sympatię i ogromny szacunek. Schramm, który był dla jej syna Allana jak ojciec, miał ponoć kontynuować w przyszłości spotkania z nim. Jest bowiem ważną częścią jego życia. We troje mieli nawet jechać na wspólne wakacje. Okazuje się, że może to nie być do końca prawdą. Według "Faktu" Schramm, który jest wziętym i poważanym prawnikiem, chce odciąć się teraz od Górniak i afery w sprawie jej byłego męża Dariusza K. Wspólny urlop nie wchodzi w grę. Edyta jest teraz sama sobie sterem i okrętem. Schramm nie chce mieć już nic wspólnego z tą szopką. On nie chce być pośmiewiskiem i na pewno nie będzie podejmował się nowych spraw, które jej dotyczą. Wspólne wakacje? Chyba w jej głowie. Nie jeździli, jak byli razem, a teraz nagle pojadą? - tłumaczy informator "Faktu". Tymczasem Górniak, która w oficjalnym oświadczeniu ws. byłego męża zaznaczyła, że nie będzie komentować afery, zajęła się pracą. Na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie ze studia nagraniowego.

Były partner Edyty Górniak chce uniknąć skojarzeń ze sprawą Dariusza K. Może mu to zaszkodzić w karierze.

Edyta Górniak i Piotr Schramm byli parą przez 4 lata, a końca ich związku nie spodziewał się chyba nikt. Mimo co chwila pojawiających się w tabloidach doniesieniach o ich rozstaniu, oni trwali przy sobie. Pod koniec czerwca postanowili jednak ogłosić światu, że nie są już ze sobą. Górniak utrzymywała, że pomimo rozstania wciąż czują do siebie sympatię i ogromny szacunek. Schramm, który był dla jej syna Allana jak ojciec, miał ponoć kontynuować w przyszłości spotkania z nim. Jest bowiem ważną częścią jego życia. We troje mieli nawet jechać na wspólne wakacje. Okazuje się, że może to nie być do końca prawdą.

Według "Faktu" Schramm, który jest wziętym i poważanym prawnikiem, chce odciąć się teraz od Górniak i afery w sprawie jej byłego męża Dariusza K. Wspólny urlop nie wchodzi w grę.

Edyta jest teraz sama sobie sterem i okrętem. Schramm nie chce mieć już nic wspólnego z tą szopką. On nie chce być pośmiewiskiem i na pewno nie będzie podejmował się nowych spraw, które jej dotyczą. Wspólne wakacje? Chyba w jej głowie. Nie jeździli, jak byli razem, a teraz nagle pojadą? - tłumaczy informator "Faktu".

Tymczasem Górniak, która w oficjalnym oświadczeniu ws. byłego męża zaznaczyła, że nie będzie komentować afery, zajęła się pracą. Na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie ze studia nagraniowego.

Edyta GórniakFacebook.com/Edyta-Górniak

aga