Plotki o ciąży nie cichną. Wendzikowska pokazuje zdjęcia z wyjazdu, a fani: Widać brzuszek

Dziennikarka nie potwierdziła doniesień na temat ciąży.
Plotki o ciąży nie cichną Wendzikowska pokazuje zdjęcia z wyjazdu, a fani: Widać brzuszek Ostatnio nosi luźne kreacje, ale czujni fani i tak dopatrzyli się u niej ciążowych kształtów. Anna Wendzikowska ogłosiła ostatnio swoje zaręczyny. Dziennikarka podjęła tę decyzję po wyjątkowo krótkim czasie - ze swoim ukochanym spotykała się miesiąc. Chwilę później pojawiły się także plotki o ciąży. Nie komentowała ich, ale być może wkrótce będzie to po prostu zbędne. Krągłości będą mówić same za siebie. Na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia z Kalifornii, gdzie obecnie przebywa. Dziennikarka nie jest tam wyłącznie dla pracy - pomiędzy obowiązkami znalazła też trochę czasu na relaks przy hotelowym basenie i zwiedzania okolicy. To właśnie fotka z wycieczki do Santa Barbara może wywołać w kolorowej prasie nie małe zamieszanie. Fani dopatrzyli się bowiem na niej ciążowych krągłości. Wendzikowska faktycznie stawia ostatnio na nieco luźniejsze ubrania niż wcześniej i być może stara się niby zakryć brzuch. Ona sama nie ma na razie zamiaru potwierdzać tych doniesień. Na razie nie planuje również ślubu z ukochanym, Patrykiem Ignaczakiem. - Planów ślubnych nie ma. To był spontaniczny gest i bardzo spontaniczna decyzja. Teraz chyba nie możemy się zdecydować. Ja nie wiem, czy chcę taki wielki ślub. Jeżeli tak, to trzeba będzie go przygotować i zaplanować, więc to na razie tak utknęło bez ciągu dalszego - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Ostatnio nosi luźne kreacje, ale czujni fani i tak dopatrzyli się u niej ciążowych kształtów.

Anna Wendzikowska ogłosiła ostatnio swoje zaręczyny. Dziennikarka podjęła tę decyzję po wyjątkowo krótkim czasie - ze swoim ukochanym spotykała się miesiąc. Chwilę później pojawiły się także plotki o ciąży. Nie komentowała ich, ale być może wkrótce będzie to po prostu zbędne. Krągłości będą mówić same za siebie.

Na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia z Kalifornii, gdzie obecnie przebywa. Dziennikarka nie jest tam wyłącznie dla pracy - pomiędzy obowiązkami znalazła też trochę czasu na relaks przy hotelowym basenie i zwiedzania okolicy. To właśnie fotka z wycieczki do Santa Barbara może wywołać w kolorowej prasie nie małe zamieszanie. Fani dopatrzyli się bowiem na niej ciążowych krągłości.

Anna Wendzikowska Instagram.com/aniawendzikowska

Wendzikowska faktycznie stawia ostatnio na nieco luźniejsze ubrania niż wcześniej i byc może stara się niby zakryć brzuch. Ona sama nie ma na razie zamiaru potwierdzać tych doniesień.

Póki co, nie planuje również ślubu z ukochanym, Patrykiem Ignaczakiem.

Planów ślubnych nie ma. To był spontaniczny gest i bardzo spontaniczna decyzja. Teraz chyba nie możemy się zdecydować. Ja nie wiem, czy chcę taki wielki ślub. Jeżeli tak, to trzeba będzie go przygotować i zaplanować, więc to na razie tak utknęło bez ciągu dalszego - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

aga