Pamiętacie hit "Mogę wszystko" Kuby Molędy? Wokalistę zobaczymy w show Polsatu. Jak dziś wygląda?

Kiedyś śpiewał, że "może wszystko". Czy to prawda, przekonamy się jesienią.

Drugi sezon hitowego programu stacji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo" już jesienią. W nowej edycji zobaczymy m.in. Maję Bohosiewicz, Magdę Steczkowską i Jacka Kawalca. Jedną z największych niespodzianek był jednak zapowiedziany udział Kuby Molędy, którego niektórzy nie widzieli od czasu występów w zespole LO 27.

Pamiętacie piosenkę "Mogę wszystko" z 1997 roku? To właśnie 13-letni wówczas Kuba Molęda śpiewał przebojowy refren. Karierę zaczął już jednak kilka lat wcześniej, jako 7-letni chłopiec w programie "5-10-15". Później był jeszcze duet z Januszem Panasewiczem nagrany do filmu o przygodach Kubusia Puchatka i kolejne próby zaistnienia. Po rozpadzie pierwszego zespołu, założył z bratem Maciejem nową grupę - Mollęda. Bracia próbowali swoich sił w krajowych eliminacjach do konkursu Eurowizji, jednak nie udało im się wygrać. Kuba grał także jedną z głównych ról w musicalu "Taniec Wampirów" wystawianym przez warszawski teatr muzyczny Roma.

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIAŁ SIĘ KUBA MOLĘDA >>

Kuba Molęda, Maciej MolędaKAPiF

Dziś ma 30 lat i cały czas związany jest z muzyką. Co więcej, dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi  jest rozchwytywany - Molęda dubbinguje wiele bajkowych i serialowych postaci. Nic więc dziwnego, że bez problemu dostał się do "Twoja twarz brzmi znajomo". Być może zawstydzi innych uczestników swoim darem naśladowania różnych głosów. Wokalista nie traci czasu i już trenuje do show. Niedawno zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie z planu z całą ekipą drugiej edycji show.

Kuba Molęda i uczestnicy drugiej edycji programu Facebook.com/KubaMoleda

Molęda ma już także doświadczenie z podobnymi programami. Wcześniej brał udział w "Kilerskim Karaoke" emitowanym przez Eska TV. Jeśli i tym razem postara się pokazać z jak najlepszej strony, może wiele zyskać. Jak pokazała pierwsza edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo", znani, którzy dali z siebie wszystko (np. Katarzyna Skrzynecka), zyskali drugie "medialne" życie.

 

al, wideo: Dzień Dobry TVN/x-news