Anna Mucha jest bardzo aktywna na blogu. Takiego wyznania jednak nie spodziewaliśmy się

"Nagość, akceptacja swojego ciała, kojarzy mi się wyłącznie z radością i afirmacją".
Anna Mucha o nagości "Nagość, akceptacja swojego ciała, kojarzy mi się wyłącznie z radością i afirmacją". "Żeby cipka była cipką, a siur siurem" - zaczęła swój wpis na blogu Anna Mucha. Opalać się nago, czy w kostiumie? To dylemat aktualny nie tylko w takie upalne dni, jak obecnie. Dla wielu osób to kwestia zasad zwłaszcza, gdy w pobliżu są inni ludzie. Anna Mucha, przy okazji rozważań, czy dzieci mogą biegać po plaży na golasa, uczyniła na swoim blogu prywatne wyznanie. Uwielbiam się opalać toples i nago. Uwielbiam biegać po plaży tak, jak mnie Bóg stworzył, uwielbiam pływać i pluskać się w wodzie na waleta. I tak, robię TO, gdy tylko mam szansę, czyli wiem, że nie wzbudzę (niezdrowej) sensacji. O sensację w takich okolicznościach rzeczywiście łatwo, jednak aktorka broni prawa do nagości, także na świeżym powietrzu. Bo nagość, akceptacja swojego ciała, kojarzy mi się wyłącznie z afirmacją i radością - wyznaje dalej Mucha.

"Żeby cipka była cipką, a siur siurem" - zaczęła swój wpis na blogu Anna Mucha.

Opalać się nago, czy w kostiumie? To dylemat aktualny nie tylko w takie upalne dni, jak obecnie. Dla wielu osób to kwestia zasad zwłaszcza, gdy w pobliżu są inni ludzie. Anna Mucha, przy okazji rozważań, czy dzieci mogą biegać po plaży na golasa, uczyniła na swoim blogu prywatne wyznanie.

Uwielbiam się opalać toples i nago. Uwielbiam biegać po plaży tak, jak mnie Bóg stworzył, uwielbiam pływać i pluskać się w wodzie na waleta. I tak, robię TO, gdy tylko mam szansę, czyli wiem, że nie wzbudzę (niezdrowej) sensacji.

O sensację w takich okolicznościach rzeczywiście łatwo, jednak aktorka broni prawa do nagości, także na świeżym powietrzu.

Bo nagość, akceptacja swojego ciała, kojarzy mi się wyłącznie z afirmacją i radością - wyznaje dalej Mucha.

Miejmy nadzieję, że jej bloga nie czytają paparazzi.

Anna Mucha Screen z Mamadu.pl

Anna Mucha projektantką... KOCYKÓW!

 

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
Anna Mucha jest bardzo aktywna na blogu. Takiego wyznania jednak nie spodziewaliśmy się
Zaloguj się
  • gagula

    Oceniono 24 razy 16

    nie wiem kogo to obchodzi co ona lubi.

  • agathe5

    Oceniono 10 razy 4

    Opalanie się nago gdy nikt nie widzi lub w gronie kogoś bliskiego nie jest niczym złym. Co innego gdy tak jak napisała Mucha robi się z tego sensacja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX