Jula ma nowy uśmiech. Zapłaciła za niego 60 tysięcy. Warto było

Piosenkarka postanowiła pozbyć się największego kompleksu. Pomógł jej w tym stomatolog.
Jula ma nowy uśmiech Zapłaciła za niego 60 tysięcy. Warto było. Kiedy Julita Fabiszewska, znana lepiej jako Jula, pozowała na ściankach, rzadko uśmiechała się do zdjęć. Powodem był jej niezbyt ładny uśmiech, którego gwiazda się wstydziła. Piosenkarka postanowiła pozbyć się największego kompleksu i zainwestowała w licówki. Według tygodnika "Gwiazdy" za metamorfozę uzębienia Jula musiała zapłacić aż 60 tysięcy złotych. Jula od dłuższego czasu nosiła się z zamiarem założenia licówek i niedawno wreszcie się na to odważyła. Niestety, pali papierosy, przez co jej uśmiech nie mógł był perfekcyjny. Nabawiła się przez to kompleksu, z którym zmagała się od pewnego czasu. Jeszcze do niedawna w oficjalnych sytuacjach rzadko się uśmiechała, ale teraz to się zmieniło. Bo w końcu ma się czym pochwalić - zdradziła tygodnikowi znajoma Juli. Faktycznie, różnica na zdjęciach przed i po jest kolosalna. Zęby piosenkarki są teraz równe i białe. Na nowszych fotografiach widać też, że Jula cały czas się uśmiecha i wygląda na szczęśliwą.

Kiedy Julita Fabiszewska, znana lepiej jako Jula, pozowała na ściankach, rzadko uśmiechała się do zdjęć. Powodem był jej niezbyt ładny uśmiech, którego gwiazda się wstydziła. Teraz się to zmieni, bo piosenkarka zainwestowała w licówki.

Według tygodnika "Gwiazdy" za metamorfozę uzębienia Jula musiała zapłacić aż 60 tysięcy złotych.

Jula od dłuższego czasu nosiła się z zamiarem założenia licówek i niedawno wreszcie się na to odważyła. Niestety, pali papierosy, przez co jej uśmiech nie mógł był perfekcyjny. Nabawiła się przez to kompleksu, z którym zmagała się od pewnego czasu. Jeszcze do niedawna w oficjalnych sytuacjach rzadko się uśmiechała, ale teraz to się zmieniło. Bo w końcu ma się czym pochwalić - zdradziła tygodnikowi znajoma Juli.

<< ZDJĘCIA JULI >>

JulaKAPiF/WBF

Faktycznie, różnica na zdjęciach przed i po jest kolosalna. Zęby piosenkarki są teraz równe i białe. Na nowszych fotografiach widać też, że Jula cały czas się uśmiecha i wygląda na szczęśliwą.

al

Więcej o:
Komentarze (14)
Jula ma nowy uśmiech. Zapłaciła za niego 60 tysięcy. Warto było
Zaloguj się
 • iwonnth

  Oceniono 14 razy 10

  Jakbym miała tyle kasy to też bym sobie strzeliła taki uśmiech

 • apostazjakatole

  Oceniono 24 razy 10

  warto to byc stomatologiem jak widze, 60 000 SZOK i teraz bedzie sie wdzieczyla jak doda zamiast spiewac?no to jeszcze silikonowe cycki i dupa, lecimy

 • gagula

  Oceniono 26 razy 6

  nie ma się czym chwalić bo to nienaturalne.

 • koja

  Oceniono 8 razy 4

  Nie jest tak znana jak np p.Siwiec bo nie ma parcia na szkło. Są tacy, którzy jej słuchają a to chyba najważniejsze.To bardzo sympatyczna dziewczyna. Ze zdjęć widać, ze zrobienie zębów w jej przypadku było koniecznością.

 • ridge_forrester

  Oceniono 8 razy 2

  Jak nadal wdycha to świństwo to cały ten jej misterny plan metamorfrozy uzębienia i tak pójdzie w p...

 • agathe5

  Oceniono 22 razy 2

  Zmiana zębów na plus. Jula ma śliczne oczy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  60 kafli za wybielanie klawiatury? Moja pani dentystka jest duuuuużo tańsza.

 • jablonexkociak

  Oceniono 8 razy 0

  A to nie ostatnie słowo.Dziecko lub dzieci jeżeli przeją po niej geny wrócą do stomatologa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX