Ekstremalnie chuda Anja Rubik na okładce "Vogue". Internauci: "Jej ręka..."

Modelka wygląda jeszcze szczuplej niż zwykle.

Najsłynniejsza polska modelka tym razem pojawiła się na jubileuszowej okładce magazynu "Vogue Korea". Od wspaniale ubranej Rubik uwagę odciąga jednak jej wręcz nienaturalnie chuda ręka.

Anja Rubik jest bardzo drobną kobietą. Wydawałoby się, że akurat w jej przypadku "wyszczuplanie" jej za pomocą Photoshopa lub przez specyficzne ustawienie modelki nie powinno być potrzebne. Kiedy jednak pojawiła się na okładce koreańskiej edycji magazynu "Vogue", pojawiły się także i wątpliwości.

Anja Rubik, Vogue Korea Facebook.com/VOGUEkr

Grafik bez wątpienia ingerował w to zdjęcie, wystarczy spojrzeć na twarz Anji Rubik. Trudno jednak powiedzieć, czy zajął się także jej sylwetką, a w szczególności ramieniem, czy po prostu modelka została niefortunnie sfotografowana. W każdym razie Anja Rubik wygląda na okładkowym zdjęciu ekstremalnie szczupło. Okładkę na Facebooku udostępniła między innymi Karolina Korwin Piotrowska. Szczupłość polskiej modelki niemal natychmiast stała się przedmiotem dyskusji internautów.

Jeżeli to jest normalny, zdrowy wygląd to ja dziękuję. Masakra. Promuje się takie wysuszone kobietki! A potem wszyscy się dziwią, że młode dziewczyny mają takie zaburzenia z odżywianiem.
Kurtka świetna, tylko na normalną kobietę trzeba by jeszcze z połowę materiału. #PreczZeSzkieletami - pisał inny internauta.
Jej ręka...

Anja Rubik - komentarze Screen z Facebook.com/pages/Karolina-Korwin-Piotrowska

 

al