Spotkanie po latach. Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow znowu razem. Zjadły kolację

Fani serialu marzą o tym odkąd zaprzestano emisji.

Wspólna kolacja gwiazd to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów "Przyjaciół". Aktorki spotkały się w restauracji Craig's w zachodnim Hollywood, a potem odjechały osobno każda w swoim kierunku. Czy to spotkanie znaczy coś więcej, czy była to tylko zwykła towarzyska okazja?

Kiedy w kwietniu Courteney Cox pojawiła się w talk-show Davida Lettermana, dziennikarz zapytał ją, czy możliwe jest zebranie całej ekipy "Przyjaciół" i nakręcenie kontynuacji ich losów. Cox niestety od razu rozczarowała prezentera.

To się nie stanie - odpowiedziała aktorka.

Po chwili ujawniła też, że od 10 lat nie udało jej się zebrać wszystkich przyjaciół na zwyczajny obiad.

Mogę przekonać dziewczyny i może Matthew Perry'ego. Matt LeBlanc ostatnio zrezygnował na chwilę przed spotkaniem. Schwimmer mieszka w Nowym Jorku, więc to się raczej nie stanie - kontynuowała myśl Cox.

Wygląda jednak na to, że w końcu udało jej się zaaranżować spotkanie przynajmniej z byłymi koleżankami z planu. Aniston, Kudrow i Cox zjadły kolację w restauracji Craig's w zachodnim Hollywood, a potem odjechały do domu. Nie udało się ich  sfotografować razem. Paparazzo zrobił jednak zdjęcie odjeżdżającej Aniston.

Nawet, jeżeli nie powstaną nowe odcinki kultowego serialu, zawsze można sobie przypomnieć, jak wyglądały jego bohaterki kiedyś.

<< TAK KIEDYŚ WYGLĄDAŁY GWIAZDY "PRZYJACIÓŁ" >>

122862, Jennifer Aniston leaves from the back of Craig's restaurant in West Hollywood. West Hollywood, California - Wednesday July 16, 2014. Photograph: ? Devone Byrd, PacificCoastNews. Los Angeles Office: +1 310.822.0419 London Office: +44 208.090.4079 sales@pacificcoastnews.com FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGEDEVONE BYRD, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/Devone Byrd, PacificCoastNews

Media spekulują o tym, że przyjaciółki mogły spotkać się, bo Jennifer Aniston chciała poprosić je o bycie druhnami na własnym ślubie. Druga teoria mówi o możliwej kontynuacji kultowego serialu. To jednak wykluczała niedawno również sama Aniston.

Szczerze mówiąc, wróciłabym do tego. Gdyby się dało, zrobiłabym to. Nie sądzę jednak, żeby ludzie chcieli nas dzisiaj oglądać - oceniła aktorka.

Warto dodać, że kierowca Jennifer Aniston za szybko chciał wyjechać z wąskiej uliczki i zarysował drzwi jej samochodu.

al

Więcej o: