To małżeństwo schudło razem aż 127 kg! Zdjęcia przed i po są niesamowite

Nie ma rzeczy niemożliwych. Udowodniła to para z Kolorado, której dzięki ogromnej determinacji udało się stracić na wadze.

W 2011 roku Robert Foster ważył około 148 kg, a jego żona Jessica około 130 kg. Potężna nadwaga źle wpływała na ich zdrowie i sprawiała, że czuli się w swoim ciele jak uwięzieni. Małżeństwo z Kolorado postanowiło diametralnie odmienić swoje życie i odzyskać kontrolę nad swoim ciałem.

Decyzję tę Fosterowie podjęli w marcu 2012 roku. Oboje mieli bardzo niską samoocenę, która uniemożliwiała im nawet cieszenie się z zabaw z dziećmi. Nie mogli tak dalej żyć.

Kocham moje dzieci i mojego męża, ale był moment, w którym bardzo nienawidziłam siebie. Byłam odrażająca i przez to nie mogłam poświęcić się mojej rodzinie w pełni. W końcu musisz spojrzeć w lustro i zapytać: czy pozwolę, żeby to nadal trwało, czy powstanę i wreszcie wprowadzę jakieś zmiany? - tłumaczyła Jessica Foster dziennikarzom stacji Fox.

<< ZOBACZ ICH ZDUMIEWAJĄCĄ METAMORFOZĘ >>

Robert Foster, Jessica FosterFacebook.com/robert.foster.581525

Pierwszy krok ku lepszemu życiu zrobiła Jessica. Zapisała się na Zumbę i dzięki niej w ciągu kilku pierwszych tygodni udało jej się zrzucić aż 7 kg. Robert nie był tak chętny do ćwiczeń, ale zaczął wprowadzać do swojej diety subtelne zmiany. Później grał też trochę w tenisa. Małżeństwo zaczęło też razem biegać w maratonach i rywalizować. To pozwoliło im zrzucić kolejne kilogramy. Od tamtej pory Robert stracił już 73 kg, a Jessica 54 kg.

al