Siostra Sary Mannei pławi się w jeszcze większych luksusach niż ona. Mężem Nadii jest milioner

Mąż siostry Sary Mannei jest jednym z najbogatszych Polaków.

W tej rodzinie finanse nie stanowią problemu. Niedawno głośno było o ślubie Sary Mannei z jednym z najbogatszych polskich piłkarzy Arturem Borucem, a teraz okazało się, że mąż jej siostry Nadii to jeszcze "lepsza partia".

Sara Mannei prowadzi z siostrami, Nadią i Ines, bloga szafiarskiego. Dziewczyny często pokazują się razem i lansują na różnych imprezach. Zazwyczaj najwięcej uwagi zwraca na siebie Sara, jednak co jakiś czas dowiadujemy się czegoś ciekawego o pozostałych dwóch siostrach. Magazyn "Flesz" poinformował właśnie, że młodsza z nich, Nadia, jest żoną jednego z najbogatszych Polaków - Piotra Voelkela juniora. Jest on spadkobiercą firmy meblowej VOX, a jego fortuna szacowana jest na ponad 330 milionów złotych.

<< LUKSUSOWE ŻYCIE NADII >>

Siostra Mannei również uwielbia markowe ciuchy od najlepszych projektantów i także chwali się nimi na Instagramie. Pokazuje też zdjęcia z podróży po świecie i pokazuje zgrabną sylwetką. Jak widać, obie trafiły na świetne partie i mogą realizować się prowadząc wspólnie bloga.

al