To zdjęcie Dwayna Johnsona sprzed lat to najzabawniejsza rzecz, jaką dziś zobaczycie w internecie. "Napakowana lesbijka"

Chyba każdy ma TAKIE zdjęcia w rodzinnym albumie. Nie wszystkie gwiazdy chcą się jednak nimi chwalić. On ma do siebie ogromny dystans - sam nabija się ze swojego wyglądu!

Dwayne Johnson znany z zabawnych ról komediowych i ogromnych mięśni udowodnił właśnie, że sam również ma ogromne poczucie humoru i sporo dystansu. Podzielił się z fanami swoim zdjęciem z lat 90. Pozuje na nim z poważną miną ubrany oczywiście adekwatnie do panującej wówczas mody. Czarny golf wciśnięty w przetarte jeansy z wysokim stanem, kultowa "nerka" przewiązana wokół pasa, a na szyi połyskujący naszyjnik - dziś sam śmieje się ze swojej "stylówy". A ta fryzura i diamentowe kolczyki? W hasthagach pod zdjęciem napisał:

Lata 90. rządzą. Napakowana lesbijka.

Internauci zachwyceni zdjęciem Johnsona już okrzyknęli je "esencją lat 90.".

Dwayne JohnsonInstagram.com/therock

Fotka pochodzi z czasów, gdy "The Rock" z aktorstwem niewiele miał wspólnego. Na początku lat 90. profesjonalnie zajmował się grą w football, a w 1996 roku podpisał kontrakt z World Wrestling Entertainment, spółką zajmującą się wrestlingiem. Był to pierwszy kro do filmowej kariery. Obecnie Johnson promuje swój najnowszy film "Hercules", w którym zagrał główną rolę.

 

aga