Miał być ślub, jest ROZSTANIE. Książkiewicz: Zakończyłam jeden etap w życiu i rozpoczynam drugi

Aktorka rozstała się z partnerem, z którym według medialnych doniesień planowała ślub.

Od kilku tygodni kolorowa prasa spekulowała, że Weronika Książkiewicz planuje ślub z reżyserem Mitją Okornem. Tymczasem okazuje się, że do ceremonii nie dojdzie, a aktorka zaprzecza, że w ogóle była w związku.

W rozmowie z magazynem "Flesz" aktorka wyznała, że znów jest singielką. Zapewniła jednak, że pozostaje z Mitją Okornem w przyjacielskich stosunkach. Co ciekawe, Weronika Książkiewicz twierdzi, że tak naprawdę nigdy nie była w związku z reżyserem, który jest jedynie jej przyjacielem.

Chyba czas wyjaśnić tę sprawę. Moje serce jest wolne. A poza tym skąd w ogóle takie pytanie? [o ślub - przyp. red] Z Mitją pokazaliśmy się kilka razy publicznie, ale przecież nigdy nie mówiłam, że jesteśmy w związku. Jesteśmy przyjaciółmi. Zakończyłam jeden etap w życiu i rozpoczynam drugi, w Warszawie. Na razie nikogo nie szukam - zapewniła we "Fleszu".

Weronika Książkiewicz i  Mitja Okorn WBF

Książkiewicz opowiedziała także o swoim podejściu do relacji damsko-męskich. Aktorka ma raczej tradycyjne oczekiwania względem swoich wybranków. Chciałaby, aby mężczyzna, z którym się zwiąże, zapewnił jej bezpieczeństwo. Czy to właśnie jego brak zaważył na losach związku?

W paru sprawach jestem bardzo staromodna. Uważam, że to facet ma zdobywać kobietę, a ona powinna się czuć w związku właśnie kobietą, a nie pracownikiem na etacie. Bo dążąc do samodzielności, zwolniłyśmy facetów z obowiązków i to był nasz największy błąd. Teraz robimy wszystko. Pracujemy, dbamy o dom, dzieci, wybór szkoły, remonty, kredyty... A ja bym chciała w związku czuć się "zaopiekowaną" kobietą - tłumaczy.

To kolejne już niespodziewane rozstanie w show-biznesie. Rano pisaliśmy, że Agnieszka Szulim zdecydowała się zakończyć relację z Maciejem Żakowskim Czyżby po sezonie wielkich wesel polskich gwiazd nastał czas celebryckich rozstań?

al