Dwoje najseksowniejszych serialowych aktorów na jednym zdjęciu. Media rozpisują się o romansie. Jest komentarz

Kiedy oboje są w jednym pomieszczeniu temperatura osiąga najwyższe rejestry. Co będzie, kiedy plotki o ich związku okażą się prawdziwe?

Z początkiem wakacji rozpoczął się pojedynek na... najgorętszą parę Hollywood. Myśleliśmy, że nic nie jest w stanie pobić Ryana Goslinga i Evy Mendes, ale kiedy zobaczyliśmy zdjęcie Sofii Vergary i Joego Manganiello, zmieniliśmy zdanie.

Wygląda na to, że 37-letni przystojniak, niedawno wybrany najseksowniejszym singlem w Hollywood, nie jest wcale taki samotny. Joe Manganiello, znany polskim widzom głównie z serialu "Czysta krew", pojawił się na urodzinach Sofii Vergary i razem z nią pozował do zdjęć. Fotografia zamieszczona na Instagramie przez siostrę aktorki zrobiła furorę, a o rzekomym romansie hollywoodzkich aktorów zaczęły spekulować media na całym świecie.

Sofia Vergara, Joe Manganielloinstagram.com/cdvergara

Według niektórych relacji Manganiello i Vergara spotykają się już od trzech miesięcy. Para poznała się na oficjalnej kolacji w maju, na którą aktorka udała się jeszcze z ówczesnym narzeczonym Nickiem Loebem.

To bardzo świeża sprawa. Na razie świetnie się bawią i próbują lepiej poznać - zdradził "Us Weekly" informator z otoczenia aktorów.

Para widywana była już także w kilku restauracjach - aktorzy "chichotali", "przytulali się" i podobno w ogóle nie zwracali uwagi na jedzenie. Według świadków chemia między gorącą latynoską i Manganiello była wyczuwalna w powietrzu. Co więcej, aktor odwiedził Vergarę w weekend 4 lipca.

Sofia to wymarzona dziewczyna dla Joe. Był nią zauroczony od lat i zawsze mu się podobała. Na razie wszystko układa się nieźle. Sofia nie miała pojęcia, że podobała się mu tyle czasu - wyjawił inny informator.

Faktycznie. Manganiello nie ukrywał, że podoba mu się aktorka. Niedawno stwierdził nawet, że jest idealna.

Kocham pupy dziewczyn, które robią przysiady. Sofia Vergara to jest to! Ma to latynoskie "coś". Ma tyłek, krągłości, piękną twarz i włosy. Jest olśniewająca i zadziorna - wychwalał Vergarę Manganiello.

Para nie potwierdziła jeszcze romansowych rewelacji. Otoczenie aktorki (koledzy z planu serialu "Modern Family") podchodzi natomiast do całej sprawy z humorem. Jesse Tyler Ferguson stwierdził, że "to on spotyka się z Vergarą, po tym jak... rozstał się z Manganiello", a Eric Stonestreet poszedł dalej i oznajmił światu, że to on jest w związku z hollywoodzkim przystojniakiem. Vergara skomentowała całość wymownym: "CO?".

twitterTwitter.com

Manganiello nie wypowiedział się jeszcze na temat domniemanego związku z Vergarą. Być może cała historia jest wyolbrzymiona, a zdjęcia pokazują po prostu parę przyjaciół, którzy lubią spędzać ze sobą czas.

al