Rihanna i Drake - znamy PRAWDZIWY powód ich rozstania!

Rozstali się w maju - pojawiło się wtedy mnóstwo plotek na temat tego, co tak naprawdę się między nimi stało. Nikt jednak nie był w stanie wskazać konkretnego powodu rozpadu ich związku. Teraz jest już znany.
Rihanna i Drake: dlaczego się rozstali? Znamy PRAWDZIWY powód ich rozstania! Jak donosi "Hollywood Life", Rihanna "znienawidziła" Drake'a po tym, gdy powiedział jej, że w tej chwili zależy mu przede wszystkim na nagrywaniu muzyki. Rozstali się w maju - pojawiło się wtedy mnóstwo plotek na temat tego, co tak naprawdę się między nimi stało. Nikt jednak nie był w stanie wskazać konkretnego powodu rozpadu ich związku. Teraz jest już znany. Jak donosi "Hollywood Life", Rihanna "znienawidziła" Drake'a po tym, gdy powiedział jej, że w tej chwili zależy mu przede wszystkim na nagrywaniu muzyki. Oznajmił swojej dziewczynie, że karierę stawia na pierwszym miejscu. Barbadoska nie mogła tego znieść! Oczekiwała, że Drake całkowicie się skupi na uczuciu. Była wściekła, że tyle pracował. Nigdy wcześniej nie przedyskutowali tej sprawy. Nie spodziewała się, że muzyka okaże się ważniejsza od niej. Tymczasem okazała się ważniejsza na tyle, że Drake zdecydował się nawet na duet z Chrisem Brownem... To z całą pewnością ważny krok w jego karierze muzycznej, ale nietrudno się domyślić, że przekreśla szanse na powrót do Rihanny. Krążą plotki, że raper miał już dosyć jej oczekiwań. Wokalistka liczyła na to, że będzie jego oczkiem w głowie przez cały czas. Gdy traktował ją jak księżniczkę, była szczęśliwa - ale kiedy oznajmił, że ma własne życie, odeszła.

Jak donosi Hollywood Life, Rihanna "znienawidziła" Drake'a po tym, gdy powiedział jej, że w tej chwili zależy mu przede wszystkim na nagrywaniu muzyki. Oznajmił swojej dziewczynie, że karierę stawia na pierwszym miejscu. Barbadoska nie mogła tego znieść! Oczekiwała, że Drake całkowicie się skupi na uczuciu.

Była wściekła, że tyle pracował. Nigdy wcześniej nie przedyskutowali tej sprawy. Nie spodziewała się, że muzyka okaże się ważniejsza od niej.

Tymczasem okazała się ważniejsza na tyle, że Drake zdecydował się nawet na duet z Chrisem Brownem... To z całą pewnością ważny krok w jego karierze muzycznej, ale nietrudno się domyślić, że przekreśla szanse na powrót do Rihanny. Krążą plotki, że raper miał już dosyć jej oczekiwań. Wokalistka liczyła na to, że będzie jego oczkiem w głowie przez cały czas. Gdy traktował ją jak księżniczkę, była szczęśliwa - ale kiedy oznajmił, że ma własne życie, odeszła.

Drake, RihannaYouTube

Kto ma rację w tym sporze?

xiu