Myśleliście, że ludzka głupota osiągnęła już szczyt? Internauci właśnie oskarżyli Spielberga o...

Takie rzeczy tylko w USA...

To chyba największe internetowe "trollowanie" ostatnich lat. W sieci pojawiło się zdjęcie Spielberga z planu "Jurassic Park". W opisie czytamy, że zamordował "biednego Triceratopsa". Reakcja? Naiwni internauci porazili swoją głupotą i brakiem podstawowej wiedzy.

Internetowi kawalarze zaśmiewają się teraz do rozpuku. Na początek tych, którzy nie wiedzą, czym jest internetowy trolling, odsyłamy do Wikipedii. A teraz do rzeczy. Jay Branscomb opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie Stevena Spielberga dumnie zasiadającego nad "zwłokami" ogromnego Triceratopsa. Napisał, że jego haniebny łowca zabił go jedynie dla rozrywki i prosił o podzielenie się tą informacją z innymi. Oczywiście ku przestrodze.

Jay BranscombFacebook.com/jay.branscomb

Reakcja internautów przeszła jego najśmielsze oczekiwania. Zaraz bowiem pojawiły się pod zdjęciem tysiące komentarzy. I choć niektórzy wyczuli podstęp i załapali ironiczny dowcip Branscomba, nie zabrakło takich, którzy byli oburzeni. W komentarzach rozpętała się istna burza.

MORDERCA ZWIERZĄT!
Takich jak on należy utylizować!
To Steven Spielberg, reżyser filmu "Jurassic Park" - zauważył ktoś bystrze.
Nie obchodzi mnie, kim jest ten facet. Nie powinien zabijać zwierząt!
Już nigdy nie obejrzę jego filmów. Morderca!

Steven SpielbergFacebook.com/jay.branscomb

To tylko niektóre z komentarzy. Jeśli chcecie przeczytać resztę, a szczerze Wam to polecamy, zajrzyjcie TUTAJ. Sam Branscomb był naprawdę zaskoczony takim obrotem sprawy. Internauci wykazali się w końcu brakiem podstawowej wiedzą i niepodważalną głupotą.

Najzabawniejsze jest to, że to przecież był absurd, śmieszny żart, którego nikt nie powinien był odebrać na poważnie, uwierzyć, że to naprawdę się wydarzyło.

Cóż więcej dodać?

memInternet

aga