Tylko Halle Berry wie, jak się to robi. Na pierwszy rzut oka jest skromnie, ale zobaczcie, ile tu się dzieje

Wierzy w kosmitów.

Co z tego, że ma długie rękawy i nie jest krótka. Halle Berry potrafi sprawić, że nawet prawie że zakrywająca wszystko sukienka staje się na niej najseksowniejszą kreacją.

Halle Berry należy do tych gwiazd, które seksapil mają we krwi. Aktorka pojawiła się ostatnio w programie Davida Lettermana, gdzie opowiadała o swojej roli w serialu "Extant" i o tym, że wierzy w istnienie kosmitów. Jednak to nie jej słowa, a kreacja wprawiły wszystkich w osłupienie. Już sam dekolt wystarczyłby, żeby pobudzić wyobraźnię, jednak aktorka poszła o krok dalej. Tego wieczoru miała na sobie wyjątkowo dopasowaną kreację z materiału przypominającego lateks. Próżno było dopatrywać się pod nią bielizny.

<< SEKSOWNA HALLE BERRY W OBCISŁYM KOSTIUMIE >>

Aktorka złamała zasadę "albo biust, albo nogi". Wyeksponowała wszystkie swoje atuty. Magnetyzujące wrażenie robił jednak przede wszystkim dekolt utworzony ze śmiało rozpiętych haftek. Materiał był tak obcisły, że doprawdy nie wiemy, czy to, co widzimy na jednym ze zdjęć to sutek, czy tylko ślizgające się po kreacji odbicie flesza. Tak czy inaczej, szczęki nam opadły z zachwytu!

alex

Więcej o:
Komentarze (14)
Tylko Halle Berry wie, jak się to robi. Na pierwszy rzut oka jest skromnie, ale zobaczcie, ile tu się dzieje
Zaloguj się
 • ajonka18

  Oceniono 152 razy 136

  Piękna i bardzo zgrabna kobieta.

 • marycha1

  Oceniono 71 razy 59

  Zawsze fajnie wygląda.

 • kretu23

  Oceniono 26 razy 20

  Ja rozumiem jak oddycha. Używa mięśni oddechowych.

 • spoko_spoko

  Oceniono 13 razy 9

  smarkacze, kiedy przestaniecie sie slinic. wydoroslejcie

 • ateofi

  Oceniono 3 razy 1

  Zjawiskowo piękna kobieta i niezła aktorka. Niestety z powodu z dzieciństwa ma wręcz fatalny gust do meżczyzn. Po dwóch ex-mężach psychopatach teraz też nie wróżę jej szczęśliwego małżeństwa z kobieciarzem Oliverem Martinezem.

 • dorry

  Oceniono 1 raz -1

  Sukienka szmirowata, kobieta ładna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX