Zdjęcia z ostatniego oficjalnego wyjścia Mendes już widzieliście (po lewej). 11 dni później aktorka była widziana...

Na to dziecko czeka cały świat, a fotografom coraz trudniej zrobić zdjęcie Evy Mendes.

Coraz bliżej rozwiązania? Aktorka, której udało się usidlić jednego z największych amantów Hollywood, od 18 marca nie pokazała się publicznie. Najnowsze zdjęcia gwiazdy pochodzą z 29 marca, i nie zostały zrobione na czerwonym dywanie.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Eva Mendes spodziewa się dziecka Ryana Goslinga. Radosną nowinę oznajmił światu magazyn "OK!". Para spotyka się od 2011 roku, a poznała się na planie filmu "Drugie oblicze". Mendes i Gosling bardzo chronią swoją prywatność, a to tak naprawdę sprawia, że każda nowa informacja dotycząca ich związku wzbudza ogromne zainteresowanie. No i nie zapominajmy o tym, że Gosling jest ucieleśnieniem marzeń milionów kobiet na całym świecie ;)

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o kryzysie pary, ale, jak widać, nie potwierdziły się. Jak na razie nie wiadomo, czy nadchodzące narodziny dziecka skłonią aktorską parę do wzięcia ślubu.

Ryan uważa, że nie muszą brać ślubu ze względu na dziecko, ale Eva wierzy, że jest to potrzebne, żeby ich życie było pełne - mówił ostatnio informator z kręgu znajomych pary.

Wielką niewiadomą jest także faktyczny miesiąc ciąży. Magazyn "OK!" twierdzi, że aktorka jest w 7. miesiącu, ale do tej pory nikt tego nie potwierdził. Spekuluje się także o 6. miesiącu i końcu pierwszego trymestru. Tak czy inaczej gratulacje najgorętszej parze Hollywood złożyła już Ellen DeGeneres.

Gratulacje dla Ryana Goslinga i Evy Mendes! To będzie najpiękniejsze, dwujęzyczne, pół-superbohaterskie, najlepiej ubrane, romantyczne dziecko na świecie - napisała prowadząca "The Ellen Show".

Ellen DeGeneres, eva mendes, ryan goslinghttps://twitter.com/TheEllenShow

Eva Mendes po raz ostatni publicznie pokazała się 18 marca na premierze wiosennej kolekcji NY&C.

Eva MendesEast News

Jej najnowsze zdjęcia pochodzą zaś z 29 marca. Wybrała się na zakupy do kwiaciarni.

eva mendes, ryan gosling, gwiazdy w ciążyAKM IMAGES/AKM-GSI

Przy okazji mamy dla Was kilka filmowych ujęć Ryana i Evy grających rodziców w dramacie "Drugie oblicze".

aFot. materiały promocyjne

PRODUCTION DELIVERY SLOWA KLUCZOWE: Production DeliveryFot. materiały promocyjne

PRODUCTION DELIVERY SLOWA KLUCZOWE: Production DeliveryFot. materiały promocyjne

al