Jessica Simpson pokazała pierwsze OFICJALNE zdjęcie ślubne

Suknię panny młodej zaprojektowała Carolina Herrera.
Jessica Simpson pokazała zdjęcie ślubne Suknię panny młodej zaprojektowała Carolina Herrera Portal People.com opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie Jessiki Simpson w stroju ślubnym. Suknię panny młodej zaprojektowała Carolina Herrera. Jest pierwsze oficjalne zdjęcie Jessiki Simpson w sukni ślubnej. Jessica Simpson i Eric Johnson nie zezwolili na fotografowanie swojego ślubu, dlatego nawet suknię panny młodej znaliśmy wyłącznie z odręcznego projektu. Teraz już wiemy dlaczego. Portal People.com opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie Jessiki Simpson w stroju ślubnym. Więcej zdjęć oraz ekskluzywny wywiad gwiazdy znajdzie się w papierowym "People", który trafi do sprzedaży 21 lipca. Z udostępnionych fragmentów dowiadujemy się, że dzieci pary młodej, 2-letnia córeczka rozsypująca kwiaty i roczny synek trzymający pierścionek, "skradły show". - Moje dzieci dostały owacje na stojąco - zdradziła w wywiadzie dumna mama i szczęśliwa małżonka, Jessica Simpson. Suknię panny młodej zaprojektowała Carolina Herrera.

Jest pierwsze oficjalne zdjęcie Jessiki Simpson w sukni ślubnej.

Jessica Simpson i Eric Johnson nie zezwolili na fotografowanie swojego ślubu, dlatego nawet suknię panny młodej znaliśmy wyłącznie z odręcznego projektu. Teraz już wiemy dlaczego. Portal People.com opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie Jessiki Simpson w stroju ślubnym. Więcej zdjęć oraz ekskluzywny wywiad gwiazdy znajdzie się w papierowym "People", który trafi do sprzedaży 21 lipca.

Z udostępnionych fragmentów dowiadujemy się, że dzieci pary młodej, 2-letnia córeczka rozsypująca kwiaty i roczny synek trzymający pierścionek, "skradły show".

Moje dzieci dostały owacje na stojąco - zdradziła w wywiadzie dumna mama i szczęśliwa małżonka, Jessica Simpson.

Suknię panny młodej zaprojektowała Carolina Herrera.

jessica simpsonScreen z Instagram/peoplemag

alex

Więcej o: