Waldemar Kiepski pozuje na imprezie. Nie możemy uwierzyć, że TEGO nie zauważył!

Rzadko pokazuje się na czerwonym dywanie. W te wakacje zrobił wyjątek.

Część polskich gwiazd wypoczywała w tym roku w Międzyzdrojach, jednak Bartosz Żukowski nie uległ tej modzie i postanowił dla odmiany odwiedzić okolice Kołobrzegu. Niestety nie zostawił po sobie dobrego wrażenia.

Dawno niewidziany aktor wziął udział w pierwszej edycji Senator Summer Fashion Weekend w Dźwirzynie. Oprócz niego na imprezie pojawili się m.in. Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Joanna Kurowska, Beata Sadowska czy Ewa Gawryluk. Wszystkie oczy były jednak zwrócone na Waldka Kiepskiego, który nieczęsto pozuje fotografom. Mimo że "Świat według Kiepskich" od 17 lat utrzymuje się na antenie, a jego popularność nie słabnie, Żukowski nie przepada za imprezami i czerwonymi dywanami. Nic więc dziwnego, że kiedy już się pokaże, wzbudza wielkie zainteresowanie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA  ŻUKOWSKIEGO  Z IMPREZY >>

Aktor został już skrytykowany za brak gustu i wyczucia stylu, ale uwagę zebranych najbardziej przykuły jego spodnie... Żukowski miał bowiem w kroku nieestetyczną plamę. Jak jednak widać wcale nie zmartwił się wpadką i z uśmiechem pozował fotografom.

al