Magdalena Frąckowiak nie raz pokazywała się na Instagramie bez makijażu. Kiedy jednak paparazzi zaskoczyli ją na ulicy...

Magdalena Frąckowiak w wersji saute.

Magdalena Frąckowiak została przyłapana przez paparazzo, jak szła ulicami Paryża ze swoją koleżanką. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że supermodelka była bez makijażu.

Magdalena Frąckowiak jest jedną z najlepszych modelek na świecie. Na swoim Instagramie kilka razy pokazała się bez makijażu. Możemy jednak założyć, że jeżeli sama te zdjęcia pokazuje, to dba o to, żeby mimo braku make-upu wyglądać jak najlepiej. Tym razem jednak nie upilnowała się. Paparazzo uchwycił bowiem polską supermodelkę w wersji saute, jak szła z koleżanką ulicami Paryża.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ MODELKI >>

W ten sposób Magdalena Frąckowiak dostarczyła nam ciekawego efektu porównawczego. Możemy zobaczyć modelkę bez makijażu w dwóch różnych sytuacjach: na ulicy, kiedy nie kontroluje efektu końcowego i na zdjęciach pokazywanych na Instagramie, gdzie mimo to ona sama decyduje, co zostanie opublikowane. A różnica? Sami oceńcie.

<< ZDJĘCIA Z INSTAGRAMU>>

Magdalena Frąckowiak X17ONLINE.COM/Vincent/X17online.com/Instagram.com/Magdalena Frąckowiak

Magdalena FrąckowiakX17ONLINE.COM/Vincent/X17online.com

karo

Jak Ci się podoba Magdalena Frąckowiak bez makijażu?
Więcej o:
Komentarze (7)
Magdalena Frąckowiak nie raz pokazywała się na Instagramie bez makijażu. Kiedy jednak paparazzi zaskoczyli ją na ulicy...
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 40 razy 38

  Kolejna przyłapana? Na czym? Na jakimś gorącym uczynku? Kradzieży? Dżizus...

 • noni

  Oceniono 14 razy 14

  No i niby czego jej brakuje na tym zdjęciu? Wygląda normalnie. Kolejny pretekst, żeby wymusić na internaucie wyświetlenie reklamy włączającej się automatycznie po otwarciu strony. Oj, jak nisko Plotek upadł... Szkoda.

 • cerrie

  Oceniono 18 razy 10

  No bo zawsze tak jest, że na zdjęciu lepiej się wyjdzie niż w rzeczywistości. Na zdjęciu: A to światło inne, a to można sobie wyćwiczyć pozycję w jakiej się chce mieć zrobione zdjęcie. A jak się idzie przez miasto to i jest się wyrwanym z kontekstu więc: Można być zziajanym, zaczerwienionym, spoconym na twarzy, mieć minę adekwatną do tego co się akurat robiło. A do zdjęcia, czy w makijażu czy bez zawsze można się ustawić. No i nawet jak bez makijażu to zawsze można komputerowo wygładzić aby np. buźka się nie świeciła ;-)

 • pata.m

  Oceniono 8 razy 4

  Śliczna i bez, i z. Trochę za chuda, ale ma interesującą, młodzieńczą urodę.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 1

  granica urody po raz kolejny przesunieta...w doł.

 • Dsads Sdsads

  Oceniono 1 raz 1

  Czy nie orientuje się ktoś może jaki jest kolor jej włosów na zdjęciach 2-4?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX