Alicja Janosz w zaawansowanej ciąży w BIKINI. "Czemu wszyscy uciekają jak przed jakimś taranem?"

Relaksowała się na plaży.
Ciężarna Alicja Janosz w BIKINI Relaksowała się na plaży Ciężarna Alicja Janosz opalała się na plaży w bikini. Zdjęciami podzieliła się z fanami na Instagramie Alicja Janosz jest w zaawansowanej ciąży. Artystka gościła na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i w piątek razem z zespołem Hoo Doo Band zagrała koncert. Korzystała też z dobrodziejstw morza i razem z mężem, Bartoszem Niebieleckim, relaksowała się na plaży, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. - Plażing :) dziś odpoczywamy po robocie... Nie ma to jak wejść na scenę o 1:00 w nocy i zagrać 75min energetyczny koncert ;) - napisała pod zdjęciem. Ciężarna wokalistka dbała jednak o bezpieczeństwo i przed słońcem zasłaniała się parasolem. - A'la mama na plaży w Międzyzdrojach :) Tylko czemu wszyscy uciekają jak przed jakimś taranem? ;) Delektujemy się tym miejscem już pod parasolem pijąc wodę :) a wieczorem koncertos! :) Wokalistka zapewniła nas, że obawia się nieco porodu. - Oczywiście, że się boję, byłabym nienormalna, gdybym się nie bała - powiedziała ze śmiechem w rozmowie z Plotek.pl. Alicja od 2010 roku jest żoną Bartosza Niebieleckiego, który jest perkusistą w jej zespole.

Ciężarna wokalistka opalała się na plaży. Zdjęciami podzieliła się z fanami.

Alicja Janosz jest w zaawansowanej ciąży. Artystka gościła na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i w piątek razem z zespołem Hoo Doo Band zagrała koncert. Korzystała też z dobrodziejstw morza i razem z mężem, Bartoszem Niebieleckim, relaksowała się na plaży, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

Plażing :) dziś odpoczywamy po robocie... Nie ma to jak wejść na scenę o 1:00 w nocy i zagrać 75min energetyczny koncert ;) - napisała pod zdjęciem.

Ciężarna wokalistka dbała jednak o bezpieczeństwo i przed słońcem zasłaniała się parasolem.

A'la mama na plaży w Międzyzdrojach :) Tylko czemu wszyscy uciekają jak przed jakimś taranem? ;) Delektujemy się tym miejscem już pod parasolem pijąc wodę :) a wieczorem koncertos! :)

<< ZOBACZ JANOSZ W BIKINI >>

Wokalistka zapewniła nas, że obawia się nieco porodu.

Oczywiście, że się boję, byłabym nienormalna, gdybym się nie bała - powiedziała ze śmiechem w rozmowie z Plotek.pl.

Alicja od 2010 roku jest żoną Bartosza Niebieleckiego, który jest perkusistą w jej zespole.

Vic