Alicja Janosz w zaawansowanej ciąży w BIKINI. "Czemu wszyscy uciekają jak przed jakimś taranem?"

Relaksowała się na plaży.
Ciężarna Alicja Janosz w BIKINI Relaksowała się na plaży Ciężarna Alicja Janosz opalała się na plaży w bikini. Zdjęciami podzieliła się z fanami na Instagramie Alicja Janosz jest w zaawansowanej ciąży. Artystka gościła na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i w piątek razem z zespołem Hoo Doo Band zagrała koncert. Korzystała też z dobrodziejstw morza i razem z mężem, Bartoszem Niebieleckim, relaksowała się na plaży, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. - Plażing :) dziś odpoczywamy po robocie... Nie ma to jak wejść na scenę o 1:00 w nocy i zagrać 75min energetyczny koncert ;) - napisała pod zdjęciem. Ciężarna wokalistka dbała jednak o bezpieczeństwo i przed słońcem zasłaniała się parasolem. - A'la mama na plaży w Międzyzdrojach :) Tylko czemu wszyscy uciekają jak przed jakimś taranem? ;) Delektujemy się tym miejscem już pod parasolem pijąc wodę :) a wieczorem koncertos! :) Wokalistka zapewniła nas, że obawia się nieco porodu. - Oczywiście, że się boję, byłabym nienormalna, gdybym się nie bała - powiedziała ze śmiechem w rozmowie z Plotek.pl. Alicja od 2010 roku jest żoną Bartosza Niebieleckiego, który jest perkusistą w jej zespole.

Ciężarna wokalistka opalała się na plaży. Zdjęciami podzieliła się z fanami.

Alicja Janosz jest w zaawansowanej ciąży. Artystka gościła na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i w piątek razem z zespołem Hoo Doo Band zagrała koncert. Korzystała też z dobrodziejstw morza i razem z mężem, Bartoszem Niebieleckim, relaksowała się na plaży, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

Plażing :) dziś odpoczywamy po robocie... Nie ma to jak wejść na scenę o 1:00 w nocy i zagrać 75min energetyczny koncert ;) - napisała pod zdjęciem.

Ciężarna wokalistka dbała jednak o bezpieczeństwo i przed słońcem zasłaniała się parasolem.

A'la mama na plaży w Międzyzdrojach :) Tylko czemu wszyscy uciekają jak przed jakimś taranem? ;) Delektujemy się tym miejscem już pod parasolem pijąc wodę :) a wieczorem koncertos! :)

<< ZOBACZ JANOSZ W BIKINI >>

Wokalistka zapewniła nas, że obawia się nieco porodu.

Oczywiście, że się boję, byłabym nienormalna, gdybym się nie bała - powiedziała ze śmiechem w rozmowie z Plotek.pl.

Alicja od 2010 roku jest żoną Bartosza Niebieleckiego, który jest perkusistą w jej zespole.

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Alicja Janosz w zaawansowanej ciąży w BIKINI. "Czemu wszyscy uciekają jak przed jakimś taranem?"
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 33 razy 19

  A mnie cieszy fakt, iż ona pokazuje że można być w ciąży, i normalnie korzystać z życia jak każda inna kobieta. Ciąża to ciąża normalny stan występujący u kobiety która oczekuje dziecka. A wiele kobiet cuduje z ukrywaniem ciąży, odmawia sobie robienia tego czy tamtego, aby tylko nie epatować ciążą innych po oczach. I po co? Jak ktoś nie potrafi przejść do porządku dziennego na widok kobiety w ciąży, to jego problem. Ech... Kiedy dożyjemy w Polsce czasów gdy wszystko to co jest normalne w innych krajach, przestanie być dla nas tematem tabu, i czymś co podgląda się tylko przez dziurkę od klucza...

 • Magda Wyporska

  Oceniono 16 razy 4

  Jest przesympatyczna z duza doza dystansu do siebie. Krotko mowiac super babeczka.

 • kopciuszekkk

  Oceniono 11 razy -3

  nikt jej nie powiedział, że brzucha nie wystawia się na słońce, biedna a potem będzie płacz i żal do lekarzy za własną głupotę.

 • russel

  Oceniono 41 razy -21

  Czemu wszyscy uciekają przed brzuchatą karlicą zwaną "jajecznicą"?
  Retoryczne pytanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX