Starszą córkę Beaty Kozidrak już dobrze znamy. Teraz karierę zaczyna młodsza, ale nie w muzyce

Ile kosztują jej ubrania?

Młodsza córka Beaty Kozidrak - Agata Pietras - została projektantką. W rozmowie z Dziennikwschodni.pl opowiedziała o kulisach powstawania jej marki Modlishka.

Beaty Kozidrak nie trzeba nikomu przedstawiać - sama w sobie stanowi legendę polskiej muzyki. Na swoje nazwisko pracują też dwie córki piosenkarki. Kasia Pietras znana jest od lat w polskim show-biznesie jako piosenkarka. Teraz na szerokie wody wypływa Agata Pietras. Młodsza córka Kozidrak, w przeciwieństwie do mamy i siostry nie zajęła się muzyką, lecz modą. 21-latka ma swoją markę o nazwie Modlishka.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA AGATY PIETRAS >>

Agatę Pietras świat mody pociągał od dzieciństwa. Jako mała dziewczynka uwielbiała przebierać się w stroje sceniczne mamy i chodzić w jej szpilkach. W szkole podstawowej wertowała biografie modowych wyroczni, czy książki o modzie. Myślała o karierze stylistki, swoich sił próbowała na koleżankach. Ich odzew był na tyle pozytywny, że postawiła sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Uznałam że jestem na tyle silna, że mogę zacząć spełniać swoje prawdziwe marzenia. Na studiach poczułam większy luz i podczas zajęć zaczęłam tworzyć swoje pierwsze szkice ubrań. Następnie zrobiłam wykroje krawieckie, kupiłam materiały, nawiązałam współpracę z firmą, która uszyła ubrania. W trakcie opracowywałam całą strategię marketingową i uczyłam się, ponieważ studiowałam na dwóch uczelniach. Pracowałam nad tym rok - powiedziała w rozmowie ze Dziennikwschodni.pl

Wśród propozycji marki Modlishka dominują ubrania casualowe. Pietras dba o wysoką jakość materiałów, sprowadza je z Włoch, lecz korzysta także z oferty łódzkich zakładów włókienniczych.

Już na etapie projektowania pomyślałam o różnych rodzajach sylwetek. Dobierałam takie kroje i takie materiały, by jak najbardziej podkreślić Wasze atuty, a ukryć niedoskonałości - czytamy na stronie Modlishka.com. - Wybrałam skóry naturalne produkowane w Polsce oraz wysokiej jakości dzianiny (...). Niektóre z dzianin własnoręcznie farbuje, dlatego wszystkie modele są unikatowe.

Córka Kozidrak rozważa stałą współpracę ze szwalnią, ponieważ jej ubrania cieszą się zainteresowaniem. Mimo nie najniższej ceny.

Około 200, 300 złotych. To na pewno nie jest cena jak w sieciówkach, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Wiadomo jednak, że sieciówki rządzą się swoimi prawami, zazwyczaj mają bardzo słabej jakości materiały, często są bardzo źle uszyte. U mnie jest inaczej, nie robimy masówki - mówi Piteras w tej samej rozmowie.

<< ZOBACZ PRZYKŁADOWE UBRANIA MARKI MODLISHKA >>

Pietras podkreśla, że wszystko robi sama, ludzi zatrudnia jedynie na dodatkowe zlecenia. Nie wspomaga się też sławą mamy.

Moja mama jest bardzo kochaną osobą i tylko i wyłącznie pomaga mi jako przyjaciółka. Nie ma czegoś takiego, ze idę z mamą za rękę i mówię "mamo załatw mi?. Niektórzy ludzie z tego korzystają, ja nie mam zamiaru - opowiedziała Pietras.

karo