Grażyna Szapołowska pochwaliła się zdjęciami bez makijażu. Fani zachwyceni: Piegi dodają uroku

60-letnia aktorka wciąż czuje się młoda i piękna.
Szapołowska bez makijażu 60-letnia aktorka wciąż czuje się młoda i piękna Na zdjęciach bez makijażu widać wyraźnie, że Grażyna Szapołowska ma piegi. Fani zachwyceni. Nie wszystkie 20-letnie gwiazdy miałyby tyle odwagi, żeby publikować zdjęcia bez makijażu z taką częstotliwością. Kiedy już raz to zrobią, wywołują w mediach prawdziwą burzę - bo czasem trudno uwierzyć, że dziewczyna z okładek magazynów i ta na Instagramie albo Facebooku to jedna i ta sama osoba. Grażyna Szapołowska - zwolenniczka naturalności i zagorzała przeciwniczka chirurgii plastycznej - robi to średnio co kilka dni. Zyskuje dzięki temu wielu zwolenników. Teraz pokazała całą serię takich zdjęć. Fanów zachwyciła nie tylko naturalna uroda 60-letniej aktorki, ale przede wszystkim... piegi. Głos zabrała nawet Edyta Zającówna. Twarz bez piegów to jak niebo bez gwiazd - napisała pod jednym ze zdjęć. Fani również chóralnie wyrazili uznanie dla piegowatej twarzy Grażyny Szapołowskiej. Wyglądasz cudownie! Piegi dodają uroku. Na twarzy Szapołowskiej nie widać żadnych śladów interwencji chirurga - widać po jej skórze upływ czasu. Nie uważa tego jednak za problem. Internauci - też nie. Zamiast tego nieustannie ją komplementują. Nie dopuszczam myśli, by pójść pod nóż. Nie znam się na operacjach plastycznych, ale tutaj przecież chodzi o prawdę, o wnętrze, o duszę, o emocje wyrażane twarzą - powiedziała w rozmowie z portalem Fakt.pl.

Na zdjęciach bez makijażu widać wyraźnie, że Grażyna Szapołowska ma piegi. Fani zachwyceni.

Nie wszystkie 20-letnie gwiazdy miałyby tyle odwagi, żeby publikować zdjęcia bez makijażu z taką częstotliwością. Kiedy już raz to zrobią, wywołują w mediach prawdziwą burzę - bo czasem trudno uwierzyć, że dziewczyna z okładek magazynów i ta na Instagramie albo Facebooku to jedna i ta sama osoba. Grażyna Szapołowska - zwolenniczka naturalności i zagorzała przeciwniczka chirurgii plastycznej - robi to średnio co kilka dni. Zyskuje dzięki temu wielu zwolenników.

Teraz pokazała całą serię takich zdjęć. Fanów zachwyciła nie tylko naturalna uroda 60-letniej aktorki, ale przede wszystkim... piegi. Głos zabrała nawet Edyta Zającówna.

Twarz bez piegów to jak niebo bez gwiazd - napisała pod jednym ze zdjęć.

Fani również chóralnie wyrazili uznanie dla piegowatej twarzy Grażyny Szapołowskiej.

Wyglądasz cudownie!
Piegi dodają uroku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SZAPOŁOWSKIEJ BEZ MAKIJAŻU >>

Na twarzy Szapołowskiej nie widać żadnych śladów interwencji chirurga - widać po jej skórze upływ czasu. Nie uważa tego jednak za problem. Internauci - też nie. Zamiast tego nieustannie ją komplementują.

Nie dopuszczam myśli, by pójść pod nóż. Nie znam się na operacjach plastycznych, ale tutaj przecież chodzi o prawdę, o wnętrze, o duszę, o emocje wyrażane twarzą - powiedziała w rozmowie z portalem Fakt.pl.

Ma rację?

Grażyna SzapołowskaScreen z Facebook.com/Grażyna Szapołowska

xiu