Lubicie kultowy film "The Notebook"? To na pewno zaciekawi Was fakt, że...

Nie od razu zaiskrzyło między odtwórcami głównych ról.
Lubicie kultowy film "The Notebook"? To na pewno zaciekawi Was fakt, że... Reżyser filmu "Notebook", Nick Cassavetes, zdradził, że Ryan Gosling i Rachel McAdams, którzy potem stanowili parę w życiu, na planie się nie znosili Czy jesteście w stanie sobie to wyobrazić? Ryan Gosling i Rachel McAdams stworzyli w "The Notebook" jedną z najpiękniejszych par w historii kina i wzruszyli do łez każdego, kto kiedykolwiek oglądał ten film. Mogłoby się wydawać, że to wszystko dzięki temu, że prywatnie wystąpiła między nimi podobna chemia - po zakończeniu zdjęć byli parą przez kilka lat i zakochali się w sobie do szaleństwa. Jak się okazało - nie od razu tak było... Reżyser filmu, Nick Cassavetes, po kilku latach postanowił wyjawić szokującą prawdę. Początkowo między Ryanem i Rachel rzeczywiście iskrzyło, ale... dlatego, że się nie znosili! Ryan Gosling pewnego dnia poprosił Nicka, aby zwolniono McAdams, bo nie jest w stanie z nią dłużej pracować. - Pewnego dnia na nagraniu kompletnie nie mogli się porozumieć. Naprawdę totalnie nie mogli. Ryan podszedł do mnie - a przy kręceniu tej sceny obserwowało nas 150 osób! - i powiedział: Nick, czy mógłbyś ją stąd zabrać i przyprowadzić inną aktorkę? Ja nie mogę z nią tego zagrać. Niczego z tego nie łapię" - zdradził reżyser "The Notebook". Niewiele czasu minęło, zanim Gosling i McAdams przekonali się na własnej skórze, że "kto się czubi, ten się lubi". Zakochali się w sobie już w trakcie nagrywania filmu. Czy sprawiła to piękna historia miłosna, która musieli zagrać, czy po prostu nagle odkryli, że nie mogą bez siebie żyć - nigdy się nie dowiemy. Mimo to jedna z takich opowieści, które świadczą o tym, że życie bywa przewrotne.

Czy jesteście w stanie sobie to wyobrazić? Ryan Gosling i Rachel McAdams stworzyli w "The Notebook" jedną z najpiękniejszych par w historii kina i wzruszyli do łez każdego, kto kiedykolwiek oglądał ten film. Mogłoby się wydawać, że to wszystko dzięki temu, że prywatnie wystąpiła między nimi podobna chemia - po zakończeniu zdjęć byli parą przez kilka lat i zakochali się w sobie do szaleństwa. Jak się okazało - nie od razu tak było...

The NotebookThe Notebook

Reżyser filmu, Nick Cassavetes, po kilku latach postanowił wyjawić szokującą prawdę. Początkowo między Ryanem i Rachel rzeczywiście iskrzyło, ale... dlatego, że się nie znosili! Ryan Gosling pewnego dnia poprosił Nicka, aby zwolniono McAdams, bo nie jest w stanie z nią dłużej pracować.

Pewnego dnia na nagraniu kompletnie nie mogli się porozumieć. Naprawdę totalnie nie mogli. Ryan podszedł do mnie - a przy kręceniu tej sceny obserwowało nas 150 osób! - i powiedział: Nick, czy mógłbyś ją stąd zabrać i przyprowadzić inną aktorkę? Ja nie mogę z nią tego zagrać. Niczego z tego nie łapię" - zdradził reżyser "The Notebook".

Niewiele czasu minęło, zanim Gosling i McAdams przekonali się na własnej skórze, że "kto się czubi, ten się lubi". Zakochali się w sobie już w trakcie nagrywania filmu. Czy sprawiła to piękna historia miłosna, która musieli zagrać, czy po prostu nagle odkryli, że nie mogą bez siebie żyć - nigdy się nie dowiemy. Mimo to to jedna z takich opowieści, które świadczą o tym, że życie bywa przewrotne ;)

xiu

Więcej o: