Iker Casillas do internauty: "TY PRZYGŁUPIE! Musisz być niezłym sk***synem!". Stanął w obronie rodziny

Bramkarzowi Realu Madryt nie spodobał się niesmaczny żart użytkownika Instagrama.
Iker Casillas stanął w obronie rodziny Bramkarzowi Realu Madryt nie spodobał się niesmaczny żart użytkownika Instagrama. Bramkarzowi Realu Madryt nie spodobał się niesmaczny żart użytkownika Instagrama. Iker Casillas i Sara Carbonero od kilku miesięcy są szczęśliwymi rodzicami. Piłkarz coraz chętniej publikuje w sieci zdjęcia synka. Niedawno pochwalił się fotografią, którą zrobił żonie i Martinowi nad morzem. Jeden z internautów napisał pod nim niemiły komentarz i wyprowadził legendę futbolu z równowagi. Posypały się przekleństwa! Szczęśliwa mama podniosła synka do góry i z miłością w oczach spojrzała na 5-miesięcznego Martina. Moment uchwycił Iker Casillas i postanowił opublikować zdjęcie w sieci. Wśród lawiny gratulacji i ciepłych słów pojawiły się jednak takie, które z całą pewnością odebrano jako przykre. "Wrzuć go do wody, dupku. Zobaczymy, czy umie pływać" - napisał jeden z internautów. Na reakcję piłkarza nie trzeba było długo czekać. Już po kilkudziesięciu minutach odpowiedział: "Musisz być niezłym sk***synem, skoro piszesz takie rzeczy. Mam nadzieję, że po trzech minutach od napisania tych słów poczułeś, że powinieneś się wstydzić. PRZYGŁUPIE!!!".

Iker Casillas i Sara Carbonero od 5 miesięcy są rodzicami. Piłkarz coraz chętniej publikuje w sieci zdjęcia syna, Martina. Niedawno pochwalił się fotografią, którą zrobił ukochanej i Martinowi nad morzem. Jeden z internautów napisał pod nim niemiły komentarz i wyprowadził legendę futbolu z równowagi. Posypały się przekleństwa!

Iker Casillas Screen z Instagram.com/ikercasillasofficial

Wrzuć go do wody, dupku. Zobaczymy, czy umie pływać - napisał jeden z internautów.

Na reakcję piłkarza nie trzeba było długo czekać. Już po kilkudziesięciu minutach odpowiedział:

Musisz być niezłym sk***synem, skoro piszesz takie rzeczy. Mam nadzieję, że po trzech minutach od napisania tych słów poczułeś, że powinieneś się wstydzić. PRZYGŁUPIE!!!".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA, KTÓRE WYWOŁAŁY TAKĄ BURZĘ >>

xiu

Więcej o:
Komentarze (12)
Iker Casillas do internauty: "TY PRZYGŁUPIE! Musisz być niezłym sk***synem!". Stanął w obronie rodziny
Zaloguj się
 • gagula

  Oceniono 146 razy 128

  bardzo dobra reakcja i myślę że każdy rodzic postąpił by tak samo, nie sądzę by osoba pisząca ten beznadziejny komentarz miała choć odrobinę kultury i moralności.

 • tadeo perez

  Oceniono 6 razy 4

  gili nie wiem co znaczy ale pollas to to polla czyli .uj.

 • forfiter_jr

  Oceniono 114 razy 0

  Nie wiem, kto jest większym przygłupem - ten, kto komentuje czyjeś prywatne zdjęcia, czy ten, kto je wrzuca w internety...

 • einehexe

  Oceniono 3 razy -3

  lolologin
  Wieści wyssane z brudnego palucha może i coś takiego mówią, jednak oficjalnie Real o Navasa się nie stara. I nie wiem po co by miał, skoro Real już posiada dwóch znakomitych bramkarzy (nawet jeśli jeden nie jest w formie) i musiał przez to mierzyć się z komplikacjami w szatni. Prezydent Levante oficjalnie i własnymi usty stwierdził, że Real nawet jeszcze o Navasa nie zapytał.

 • lena_22

  Oceniono 19 razy -5

  to ze ktoś dzieli się swoją prywatnością to jego indywidualna sprawa, nikomu nic do tego, to tylko zwykła ludzka zazdrość
  zapraszam! polecajcie i zaglądajcie ! http://blueeyestotheworld.blogspot.com/

 • lolologin

  Oceniono 85 razy -41

  Jeśli do autopromocji w sieci trzeba wykorzystywać dziecko, bo zawodowo ani mamie ani tacie już się nie wiedzie, to faktycznie mogą puścić nerwy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX