Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę i krótkie włosy. Ładnie?

Grażyna Wolszczak obcięła włosy.
Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę Teraz ma grzywkę i krótkie włosy. Grażyna Wolszczak pokazała się w nowej odsłonie. Geometryczne cięcie i duuużo brązów - tak można podsumować jej nowy "look". Grażyna Wolszczak pokazała się w nowej odsłonie. Geometryczne cięcie i duuużo brązów - tak można podsumować jej nowy "look". Grażyna Wolszczak była jedną z gwiazd, które zaproszono na degustację żywności Smart Food. 55-letnia aktorka, która od wielu lat może uchodzić za wzór dojrzałej elegancji, na środowej imprezie w warszawskim klubie Endorfina zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Grażyna Wolszczak do tej pory nosiła nieco dłuższe włosy, które falami spływały na ramiona. Teraz aktorka postawiła na modne ostatnio geometryczne cięcie. Szkoda, że więcej świeżości nie znajdujemy w jej garderobie. Od takiej ilości brązu wieje nudą, tym bardziej, że odcień jej włosów jej bardzo zbliżony do ubrań. Wolimy ją w bardziej kontrastowych zestawieniach.

Grażyna Wolszczak pokazała się w nowej odsłonie. Geometryczne cięcie i duuużo brązów - tak można podsumować jej nowy "look".

Grażyna Wolszczak była jedną z gwiazd, które zaproszono degustacja żywności Smart Food. 55-letnia aktorka, która od wielu lat może uchodzić za wzór dojrzałej elegancji, na środowej imprezie w warszawskim klubie Endorfina zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA GRAŻYNY WOLSZCZAK W NOWYM WYDANIU >>

Grażyna Wolszczak do tej pory nosiła nieco dłuższe włosy, które falami spływały na ramiona. Teraz aktorka postawiła na modne ostatnio geometryczne cięcie. Szkoda, że więcej świeżości nie znajdujemy w jej garderobie. Od takiej ilości brązu wieje nudą, tym bardziej, że odcień jej włosów jej bardzo zbliżony do ubrań. Wolimy ją w bardziej kontrastowych zestawianiach.

Grażyna WolszczakWBF

karo

Podoba Ci się nowa fryzura Grażyny Wolszczak?
Więcej o:
Komentarze (6)
Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę i krótkie włosy. Ładnie?
Zaloguj się
 • multitroll

  Oceniono 27 razy 19

  Twarz juz sie nie rusza. Ciekawe czy porusza głową.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 11

  Kolejna, która dokonała cudu - poszła do fryzjera.

 • duur85

  Oceniono 12 razy 2

  ladnie, bardzo ladnie

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 0

  Ponieważ wielu lubi tu na plotku wszystkim słodzić, więc pewnie zaraz trafi się ktoś kto mnie zminusuje za to, że nie ma z mojej strony "Ohhhów" i "Ahhhów" mających rację bytu pewnie tylko dlatego, że Pani Wolszczak w ogóle zdecydowała się na zmianę fryzury. Ale nie po to tu jestem, aby komuś się podlizywać. Mnie zdecydowanie podoba się fryzura z pierwszego zdjęcia. Ta nowa wygląda trochę jak szczecina jakiegoś zwierzaka, albo peruka, i to pewnie nie przez samą fryzurę, ale może przez jakość jej włosów, no na pewno nie wyglądają jak miękkie i lśniące włosy z reklam.

 • Maria Paruzel

  Oceniono 8 razy 0

  NO CO ZA HOT HIT!!!!! PROSZE, PROSZE, JAKIE CIEKAWE< JAN WASZE NEWSY TYPU ZOBACZ JAKIE SPODNIE NOSILY GWIAZDY 10 LAT TEMU.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX